Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sztupjar.timi, Módosítva: 2013. november 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Kiszerelés: 250 ml

orsi0210

2018. május 5.

Szerintem ez egy elég jó sampon. Már több oriflame sampont is kipróbáltam, és ez viszi a prímet. Azt hozza, amit ígér: kb. egy nappali kitolja a következő hajmosás idejét, azaz 3. nap még teljesen vállalható a hajam , így csak a 4. nap kell megmosnom :)
Az állaga amúgy elég sűrű, de a habzása teljesen jó, nem is szárít, és szép, tiszta lesz a hajam a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

anitaaa04

2017. június 9.

Az illata nagyon frissítő de szerintem még akciósan sem érte meg az árát, a hajam kevésbé volt tőle zsíros viszont nagyon korpásodott tőle a fejbőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 9.

IldiWolford

2017. április 9.

Nagyon szeretem, isteni frissitő az illata szerencsére a citrom dominál benne. Jól tisztít és TÉNYLEG kevésbé zsírosodik tőle a hajam, persze nem varázsszer, de nekem kitolja az amúgy 2 naponta történő hajmosást 3 ra, egy coffal 4 re is. Sokan irják hogy nehezen habizk, de mivel én mindig duplán mosom meg a hajam igy nekem szuper. Ujraveszem mindig 😁

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

laskaidomcsi

2016. április 9.

Nagyon megszerettem.
Mostanában nem tudom, hogy mi történt a hajammal, de semmilyen sampon se volt jó rá.. mindentől zsírosnak tűnt. Utolsó mentsvárként rendeltem meg ezt, és nem csalódtam. Ettől friss, jó illatú a hajam. Jól tisztít, nekem 5/5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 9.

Nagyon megszerettem.

berenicée

2016. január 31.

Úgy vártam, hogy ő lesz majd a megmentőm, de egyszerűen szemét, ez a legjobb szó rá. Pedig hálistennek kettő is van, mert valahogy félreértettük egymást az oriflames csajjal, én meg úgy volta vele, meh, elfogy.. Tény, hogy hamar fog elfogyni, mert a fél flakont a kezembe kell öntenem, hogy habozni kezdjen végre.. Az eredmény pedig annyi, hogy hiába mostam hajat, egyszerűen zsíros marad.. Pedig nem a másodperc tört részéig dörgölöm a fejem. És mégse. Semmire. Nem. Jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

k19

2015. december 30.

Már régen használtam ezt a sampont, mert eleinte nagyon bejött, de egy kis idővel megint hamar zsírosodni kezdett a hajam és nem tudott rajta segíteni ez a sampon. Az illata kellemes, és szerettem is használni, így négy csillagot kap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 30.

Zsofiaaa

2015. december 23.

Akciósan vettem meg, de bár ne tettem volna. Miután felnyitottam a kupakját és beleszaglásztam eldöntöttem, hogy nekem ez nem kell:D Ezzel való első hajmosás után is ez volt a véleményem. Azóta ott áll a szekrényben. Biztos vagyok benne hogy alapjában jó sampon, csak az én hajamon nem vált be sajnos!:/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 23.

marienne87

2015. november 22.

Elhasználtunk már párommal 2-3 flakonnal, ragaszkodok hozzá. Zsíros hajra használom a hozzá való balzsammal együtt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

Virlomi

2015. augusztus 17.

Nővéremmel együtt kezdtük el használni és az eredmény az lett, hogy csomókban kezdett hullani tőle a hajunk. A pozitívum az, hogy hajmosás után puha lett a hajunk, de semmi más.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Bettu

2015. május 21.

Tetszik az állaga, az illata is kellemes, nagyon jól habzik,és tisztít. Zsírosodásra is jó, egy nappal el tudom tolni vele a hajmosást. Nekem teljesen bevált,újrarendelős lesz.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 21.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színező anyag. (Zöld)