Oriflame

Ár:   349 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eda, Módosítva: 2012. augusztus 25.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szappanok

Frissítő hatású szappan aloe verával, görögdinnyével és hidratáló glicerinnel. Gyengéden tisztítja a bőrt, ideális mindennapi használatra. Hatására a bőr csodálatosan sima lesz. 75  g

bubilany

2017. november 22.

Isteni illata van, nagyon kellemes, üde illat, főleg nyárra ajánlom :) <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Isteni illata van, nagyon kellemes, üde illat, főleg nyárra ajánlom :) <3

bellabloom

2015. szeptember 5.

Első NS szappanom, de nem az utolsó! Bizony, a gránátalmás-vaníliás már meg is van rendelve... Visszatérve a görögdinnyés-aloe verás verzióra, nagyon finom, szolid illata van (nem az tömény, túl gazdag fajta), jól habzik és tisztít. Abszolúte nem bántam meg. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

ryzijudy

2015. április 27.

Imádom az Oriflame, összes NATURE SECRETS szappanját, többek között ezt is. Jól habzik, megfelelően tisztít, nem szárít és szuper illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 27.

tara95

2014. április 5.

Mindent leírtak előttem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

Mindent leírtak előttem :)

Orsyna

2013. május 1.

A kedvencem!Imádom az illatát gyümölcsös krémes és nem szárít.:)sokszor újravásároltam.5 csillag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 1.

eleonora

2013. március 30.

Üde, nyári, tartós illatok és nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 30.

Üde, nyári, tartós illatok és nem szárítja a bőrt.

musume

2013. március 23.

Isteni illata van! És a bőröm is szereti. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

Isteni illata van! És a bőröm is szereti. :)

tittus

2012. augusztus 26.

Donald kacsa rágó illatú :] belengi az egész fürdőszobát! Igazi kellemes, nyári illat, nagyon jó vele kezet mosni! Jól habzik, alaposan tisztít, és nem szárítja a bőrt, az illatát tényleg lehet még érezni egy ideig. Akciósan vettem, ennyi pénzért nagyon megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

Judiit

2012. augusztus 25.

Nagyon szeretem, mert igazi nyári illata van, amitől az egész fürdőszoba illatozik :) Jól habzik és nem szárít. Nekem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 25.

eda

2012. augusztus 20.

Nagyon üde, igazi nyári szappan. Kézmosáskor krémes érzésű, jól habzik, illatát megtartja és nem szárítja a bőrt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 20.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract