Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabina18ada, Módosítva: 2012. október 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

A testpermet frissíti a bőrt,aromája nyugtatóan hat a lélekre.Nyugtató hatású levendulaolajat,és fügekivonatot tartalmaz.Fantasztikus az illata.

Kiszerelés: 150 ml

jane79

2019. május 10.

Ebből a Nature vonalból csak ez az egy testpermetem van, nyáron életmentő. Nagyon frissiítő az illata, nagyon szeretem. Újravevős, bár lehet, legközelebb kipróbálok egy másik illatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Mower

2016. május 5.

Nem igazán használok ilyen termékeket, ajándékba kaptam. Lassan, de biztosan azért elhasználom. Egész kellemes illata van, de kicsit erős, amikor fújom, utána enyhül. Akkor használom, amikor szeretnék egy kis friss illatot. Néha légfrissítőnek is használom. :) Elég lassan fogy, egy jó darabig még meglesz..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

Sztellaaaaa

2015. november 21.

Kellemes illata van, nem irritálja a bőrömet, nem erős a szaga, nagyon elégedett vagyok vele :D.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

fcike93

2015. október 17.

Kellemes, friss illata van, akciósan még meg is éri. Amikor húzósabb napom van, akkor esténként az ágyam fölé is szoktam belőle permetezni, a levendula miatt könnyebben elalszom. Az illata lehetne kicsit tartósabb is, bár ez csak egy testpermet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 17.

Sepi

2015. augusztus 7.

Az illata nem fogott meg, nem olyan volt, mint amire számítottam. Azóta is ott áll a polcon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

nikolett

2015. július 10.

UP2: A flakon felénél tartok és elmondhatatlanul várom, hogy elfogyjon. :D Molyirtószag. :(

UP: elegam van a levendulából, többet semmi ilyen illatút nem veszek. A molyűzőre emlékeztet a szakrényből, valamint a tavalyi lábspray-re... elfújkálom, de nem lett kedvenc. Négy csillagra mérséklem.

Nem tapasztaltam vele semmi negatívat, friss érzetet hagy maga után, felüdít a kánikulában (nem most, mert most esik, de ha meleg van, jól jön nagyon).
Egyébként... engem emlékeztet arra az Oriflame-es lábizzadásgátlóra, amit tavaly vettem. Levendulás volt, de mivel lábra nem jött be, testpermetnek használtam (ezt lehet, hogy le sem kellett volna írnom:D). Na, ez kb. arra emlékeztet, egy a márka, egy az illat.

Frissítek, ha lesz valami észrevételem, de nekem eddig 5-ös, azt sem érzem, hogy ragad (pedig nem spórolok vele).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

orafka

2015. június 14.

az egyik kedvenc illatom a levendula, jól érezhető rajta! lágy állagú. szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

JudithBeauty

2015. május 12.

Nekem nagy kedvenc. A levendula nyugtató hatású számomra, ezért szeretem. A párnára is fújok belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 12.

picur002

2015. május 11.

Szeretem az illatát friss és üde, rajtam viszonylag sokáig megmarad. Talán kicsit férfiasnak is érezheti valaki, de nekem nagyon tetszik hogy nem az a tipikus női édes illat. Egy testfelületre csak egy fújásnyit szoktam permetezni, mert többel erős lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

sari.melinda13

2014. július 15.

Nagyon jó illata van, sokáig érződik, tehát pozitív tapasztalataim vannak. :) Egy baj van csak vele, ha sokat fújsz magadra ragacsos lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 15.

Hidratálók: Glycerin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.