Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: somodiedo, Módosítva: 2013. február 12.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Julus92

2019. augusztus 10.

Régen használtam ilyet, valami elképesztő illata volt, nagyon szerettem! :) A szemcséit is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Bogi0506

2016. április 13.

Nagyon szeretem! Nem szarit, szuper illatu!:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 13.

Nagyon szeretem! Nem szarit, szuper illatu!:-)

rzsofa567

2016. április 3.

Remek barackos az illata és jól hidratál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 3.

Remek barackos az illata és jól hidratál. :)

bYou

2015. március 2.

Nagyon kellemes az illata, jól habzik. Csodálatos. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

Nagyon kellemes az illata, jól habzik. Csodálatos. :)

flora.hegymegi

2014. augusztus 20.

A dinnyéset használtam, és nagyon finom, hosszan tartó illata volt. Egyáltalán nem irritált, pedig az ára alapján kicsit féltem tőle :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

trisztan

2014. július 10.

Az állaga szerintem se nem krém, se nem zselé, olyan átmenet a kettő között.
Az illata először nekem pikánsnak tűnt, de a bőrön kellemes lesz és viszonylag sokáig megmarad. A habzását én közepesre ítélem. Összességében nem győzött meg, hogy ér annyival többet, mint amennyibe a 300 ft-os tusfürdő kerül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 10.

Az állaga szerintem se nem krém, se nem zselé, olyan átmenet a kettő között.

2014. április 27.

Nagyon kellemes az illata, legalább valamilyen új illat a sok tusfürdő között, nem szárít és ez is zselés, agy tovább tart, mint más tusfürdők.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 27.

libertine

2014. április 26.

Nagyon finom az illata és jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 26.

Nagyon finom az illata és jól habzik.

k.ingrid90

2014. március 26.

Az illata egyszerűen elvarázsolt. Fürdés után is sokáig megmarad az illata, viszont nekem kicsit szárította a bőrömet, ezért -1 csillag, de majd nyárra újra beszerzek egyet akkor úgyse száraz a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 26.

eo

2013. június 20.

Nagyon kellemes az illata, fürdés közben intenzíven érezhető. Számomra a tusolókrém megnevezés nem pontosan ezt jelenti, én inkább gélnek nevezném, de ez persze csak mellékes. Teszi a dolgát, nem szárít, de nem is érzem, hogy hidratálna. Összességében korrekt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Egy bazsalikum féle kivonata. Jellegzetes illata gazdag illóolaj tartalmának tulajdonítható. Az EWG a növényt bőrkondícionáló összetevőnek és illatanyagnak kategorizálja.