Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: awake3, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Relaxáló hatású.

jane79

2019. május 11.

Sajnálom, hogy ebből a vonalból milyen drágák ezek a tusfürdők, még akciósan is drága. Néha elcsábulok mert az illatát, állagát nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

dizabella01

2017. november 12.

Jól tisztít, megfelelően habzik, de az illatával nem vagyok kibékülve, nagyon férfias, szúró.
Nyáron kellemes volt használni, a nagy hőségben kifejezetten jól eset a hűsítő levendula illat.
Az ára nem a legbarátságosabb, újra nem venném, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Az ára nem a legbarátságosabb, újra nem venném, az biztos.

0bikbik0

2015. július 10.

Kislányom használta, beleszeretett az illatába. Oriflame-es korszakomban én is bedőltem a természetességre épülő marketingnek, és anélkül, hogy megnéztem volna az összetevőket, akciósan megrendeltem, pusztán az illata miatt. Az illatával nem is volt baj, de az egyebek. Az ára és a minősége köszönőviszonyban sincs egymással. Sokat kell belőle használni, a kezdeti illat nagyon hamar elillan, és még szárít is. Vízért, sóért és bronopolért elég borsos az ára...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 10.

Norkaa

2015. június 23.

Imádom az illatát és fürdés után is érzem a bőrömön, kár hogy kicsit drága. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 23.

Imádom az illatát és fürdés után is érzem a bőrömön, kár hogy kicsit drága. :/

xxEDITxx

2015. június 6.

Az állaga nekem túl folyós, az illata meg kellemetlen levendula. Szárítani nem kimondottan szárít, de az illata annyira idegesít,h nem tudom elhasználni.. Megmaradt pótnak, ha véletlen elfogyna amit szeretek, habár nem hiszem h lesz erre példa..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

JudithBeauty

2015. május 12.

A testpermethez képest csalódás. Mármint az illata. Viszont nem szárít és nem okoz kiütést. Ezért 3 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 12.

Vajdus23

2015. április 30.

Az illata kellemes, de szinte azonnal elillan, amint megtörülközöm. Nem hidratál, de nem is szárít, egy egyszerű tusfürdő. Rendesen tisztít, de legközelebb másfajta után nézek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 30.

Lierre

2015. április 17.

Nekem egyértelműen 5*. Már lassan az összes tusfürdőtől viszket, hámlik, száraz a bőröm, a natúr szappanok segítenek, de nem mindig praktikus a használatuk.
Ettől semmi baj sincs. Hozzáteszem, hogy előtte gyűlöltem a levendula illatát, molyirtó és öreg nénik tódultak lelki szemeim elé. De amikor ezzel zuhanyzok, úgy érzem magam, mint egy elcsépelt samponreklámban, mintha egy levendulamezőn sétálgatnék Provance-ban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 17.

minimano81

2014. augusztus 26.

Az illat-párosítás miatt rendeltem meg, de csalódnom kellett :( Nekem büdös.
Az állaga nagyon zselés, és többet kell kinyomni az átlagosnál, mert a fele kb 'visszacuppan'. Szárít is.
Amennyire bejön a málnás-radíros változat ebből a családból, annyira csalódtam ebben az illatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

Az illat-párosítás miatt rendeltem meg, de csalódnom kellett :( Nekem büdös.

trisztan

2014. augusztus 19.

Egyáltalában nem hatott meg. Az illata fura, az állaga egész jó, sűrű zselé, de semmivel sem tud többet, mint tusfürdő, mint a jóval olcsóbb változatok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Hidratálók: Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Propylene Glycol

Színezék. Lilás piros.