Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. november 17.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

"Ünnepi hangulat az év minden napján. A pazar illatú habfürdőt/tusolózselét átjárja a Northern Glow édes, vibráló aromája. Gyengéd formulájának köszöhetően mindennap használhatja. Használatával minden fürdés egy pazar kényeztetés lesz. Fürdéshez és zuhanyozáshoz is ideális."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Rainbowgirl14

2020. augusztus 2.

Nekem nagyon tetszik az illata. Az állaga is nagyon jó. Habfürdőnek nem igazán vált be, mert sajnos nem csinál nagy habot és nem is tartós, de tusfürdőként szeretem. Sajnálom, hogy van benne DMDM Hydantoin. Illetve az ára is elég drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Kinga79

2018. február 18.

Ó Te jó Ég, ez ilyen drága? Ügyféltől kaptam ajándékba. Nagyon nem tetszik az illata, a bőrömet agyonszárította. bárki, aki eljön érte , szívesen odaajándékozom. Nekem leginkább 0 csillag lenne. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

Uccika

2018. január 19.

Nagyon jó állagú, és elegáns, különleges illatú tusfürdő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 19.

Nagyon jó állagú, és elegáns, különleges illatú tusfürdő.

Puszedly

2018. január 8.

Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Szeretem!

skin

2017. november 27.

Nagyon kellemes gél állagú tusfürdő. Vigyázni kell az adagolásnál mert szószerint kibuggyan az ember tenyerébe a halvány lila illatos gél. Nem szárít és órákkal később is érezni a bőrön. A testápolójával használva csodás illatélményt nyújt.Ezt jól eltalálták mert igazi fenséges,ünnepi illat,de rendhagyó módon nem alma és fahéj dominanciával..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 27.

Színezék. Lilás piros.