Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. november 17.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

"Ünnepi hangulat az év minden napján. A pazar illatú habfürdőt/tusolózselét átjárja a Northern Glow édes, vibráló aromája. Gyengéd formulájának köszöhetően mindennap használhatja. Használatával minden fürdés egy pazar kényeztetés lesz. Fürdéshez és zuhanyozáshoz is ideális."

Kinga79

2018. február 18.

Ó Te jó Ég, ez ilyen drága? Ügyféltől kaptam ajándékba. Nagyon nem tetszik az illata, a bőrömet agyonszárította. bárki, aki eljön érte , szívesen odaajándékozom. Nekem leginkább 0 csillag lenne. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

Uccika

2018. január 19.

Nagyon jó állagú, és elegáns, különleges illatú tusfürdő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 19.

Nagyon jó állagú, és elegáns, különleges illatú tusfürdő.

Puszedly

2018. január 8.

Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Szeretem!

skin

2017. november 27.

Nagyon kellemes gél állagú tusfürdő. Vigyázni kell az adagolásnál mert szószerint kibuggyan az ember tenyerébe a halvány lila illatos gél. Nem szárít és órákkal később is érezni a bőrön. A testápolójával használva csodás illatélményt nyújt.Ezt jól eltalálták mert igazi fenséges,ünnepi illat,de rendhagyó módon nem alma és fahéj dominanciával..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 27.

Színezék. Lilás piros.