Oriflame

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: lolagirl13, Módosítva: 2020. december 8.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Tápláló arctisztító olaj a felesleges faggyúváladék, az olaj-alapú termékek és szennyeződések eltávolítására. Simává teszi, hidratálja és frissíti a bőrt. Vízzel érintkezve lemosható, tejes emulzióvá alakul. Természetes ligetszépe olajjal. Nem tartalmaz színezéket, illatanyagot és ásványi olajokat.

Ár: 3000 , Eladó: okonetgabcsi
Állapot: Új, Helyszín: Cegléd/Szolnok/Kecskemét, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata
Ár: 2500 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

Vanille23

2021. november 5.

Nem igazán értem ennek a terméknek a funkcióját. A kétlépéses arctisztítás nagyon jó dolog, de ezzel a lemosóval nem kettő, hanem három lépés kell, mert ugye szemsminket nem lehet vele lemosni, így a szempillaspirált először szedjem le micellás vízzel, majd a smink többi részét moshatom le csak ezzel. Amit egyébként a micellás víz is megtenne, illetve a maradékot leszedi a géles lemosó. Kicsit azért túlzásnak tartom, hogy egy arclemosásra való termék fél óráig elég komolyan homályos látást okoz, ha véletlenül szembe kerül. Nyilván direkt nem kenem a szememre, de a sampon vagy a tusfürdő is belemehet véletlenül a szembe, azok mégsem vakítanak meg, csak csípnek, de ha kimosod, elmúlik. Na most ezt hiába mosom ki, akkor se látok. A sminket alapvetően jól leszedi, de lemosni szerintem kicsit hosszadalmas. Elhasználom ezt az egy üveget, de azt hiszem többet ingyen se használnék el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 5.

adryenka

2021. június 16.

Esti kétlépéses lemosás első lemosójaként használom, vele oldom fel és szedem le a sminkemet. Bevált nagyon a termék. Szép puha lesz tőle a bőröm. Könnyedebb az állaga mint más olajos lemosóknak, nem nehezíti el a bőrt nagyon. Nem hagy ragacsos utóérzetet. Ettől függetlenül én még használok utána egy sima nem habzó lemosót is, nekem így tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

mariann33

2021. június 16.

Sokadikat használom,mert egyszerűen fantasztikus!
Száraz bőröm van,(nyáron is)hiperérzékeny szemem,de ezzel a lemosóval abszolút nem kell megküzdeni,szinte símogatva szed le mindent,nincs szükség utána plusz micellás áttörlésre vagy ilyesmire.
Sokszor úgy használom,hogy pumpálok a krémes lemosóból és hozzápumpálok még ebből az olajból,akkor méginkább hidratált a bőröm.Jelen pillanatban jó állapotban van,az apró szem körüli ráncaim mondhatom hogy nem látszódnak,ezt nagyrészben ennek a terméknek is tudom be,mert bár sokan legyintenek,hogy mindegy mivel szedik le a szemfestéket mert utána úgyis leápolják a bőrt,de szerintem az ápolás a tisztítással kezdődik,és ez az olaj bizony ápol!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 16.

Sokadikat használom,mert egyszerűen fantasztikus!

Rita0126

2021. május 13.

Eddig ez a legjobb olajos lemosóm. Elég sűrű, mindent leszed és könnyen le is lehet mosni. Utána azért átmegyek a bőrömön a géles lemosójával és úgy tökéletes. Nem húzódik a bőröm viszont megfelelően tiszta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 13.

Coffee123

2021. február 21.

Nagyon szuper! Arclemosásra használom és pihe-puha tiszta bőr az eredmény. Most ez a kedvenc, akciósan szerintem megéri:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 21.

veci

2021. február 16.

Első kísérletem az olajos lemosókkal és a dupla tisztítással. Az arcról a sminket és a fényvédőt szépen lehozza, de a szempillaspirállal szemben esélye sincs, pedig nem vízállót használok. A csomagolásra egyébként rá van írva, hogy szembe ne kerüljön, ez talán magyarázza azt, hogy miért okoz homályos látást, ha a szemsminkemet szeretném lemosni vele. Nem rossz, de nem annyira univerzális, mint aminek reméltem. Azért el fogom használni és addig valami mással tisztítom a szemkörnyékem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

zdoreebaba

2021. január 26.

Kijelenthetem, hogy az Oriflame legnagyobb durranása ez az arctisztító. Bátran merem használni napi szinten. Nagyon gyengéd a bőrhöz és alaposan tisztít. Teljesen illatmentes, nem okoz irritációt. Ami nekem szokatlan, hogy elég híg állaga van így a kádban, vagy csap felett érdemes gyorsan használni. A másik, hogy a szemem egy kicsit behomályosodik tőle. Ám ezektől el tudok tekinteni, mert nagyon alaposan dolgozik, nem szárítja ki a bőrt és gyönyörű összetevői vannak. Már a harmadik flakonnal használom és már úton is van hozzám az utánpótlás. Amíg kapható, vásárolni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 26.

i.napcsi

2020. november 26.

10 csillag!!csak ajánlani tudom amióta kitört a covid nem tudtam beszerezni a koreai lemosóim,ekkor jelent meg ez a termék azóta csak ezt veszem kettesével az akciókban,hihetetlenül szeretem amíg gyártják tuti ezt használom!Szagtalan,könnyű állagú vízzel érintkezve enyhe emulziót képez amit könnyen le tudsz mosni,másodszorra a Cerave krémes lemosóját használom a kettő együtt tökéletes!Nincs illatosítva,sem szilikon sem parafin pont amit szeretek,szó szerint megkritizálhatatlan ami elég ritka és még Oriflame is.....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil