Oriflame

Ár:   7499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. január 9.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Intenzíven tápláló, arcápoló kapszula az arc, a nyak és a dekoltázs bőrének ápolására. Hat természetes olaj egyedülálló kombinációja, amelyek megújítják, puhábbá, simábbá és ragyogóbbá teszik a bőrt. Az olajok zsírsavakban, lipidekben, antioxidánsokban, vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag összetevők, amelyek mélyen táplálják és védik a bőrt, visszaadják egészséges megjelenését.

Sziszo77

2019. november 25.

Imádom,éjszakára használom csak,kipihentebb szebb a bőröm tőle reggelre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 25.

Imádom,éjszakára használom csak,kipihentebb szebb a bőröm tőle reggelre!

Hiuz

2019. október 26.

Csodaolaj, az én kombinált bőröm teljesen beszívja, nem okoz pattanásokat. Első használatkor én is picit gyanakodtam, hogy mi lesz ebből, jártam már úgy, hogy c-vitaminos "olajcsoda" gépzsírként a fejemen maradt, ezt felkenés után az arcbőr kb. 5 perc alatt beszívja. Én éjszakai krém alá teszem, de lehet télen a nagy hidegben nappalra is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 26.

szandy087

2017. január 16.

próbaként kaptam belőle egyet, hát érdekes tapasztalatot szereztem vele :D javaslatban az állt, hogy a legjobb az éjszakai krémbe nyomni és azzal együtt kenjem fel ( nagyon száraz bőröm van ). Elsőre megijedtem, tiszta fény és zsír volt tőle az arcom :D már már azon voltam hogy letörlöm mert ez sose fog felszívódni, de kis idő után kellemes meglepetés ért. Eltűnt a fényes csillogás, teljesen felszívódott és olyan, mondhatni babapopsi bőröm lett tőle hogy alig hittem el ! úgyhogy bátran ajánlom a szárazabb bőrre :) nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil