Oriflame

Ár:   7899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: abrnt, Módosítva: 2022. február 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A NovAge Skinrelief termékek formulája pH-semleges, a bőr mikrobiomjának figyelembevételével történt a fejlesztése.Higiénikus, légmentes, pumpás kialakítása támogatja a gyengéd ápolást nyújtó összetevőket tartalmazó, öntartósító formulákat. A formula illatmentes, nem tartalmaz alkoholt és más, potenciálisan reaktív összetevőket. Klinikailag, vásárlók bevonásával és bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 6000 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

zdoreebaba

2024. április 2.

Egy az egyben naptej állaga és illata van ennek a nappali arckrémnek. Smink alá hidratálónak és nappali fényvédőnek használom. Picit vizesebb, tejszerű állaga van, ami gyorsan szívódik. Picit fényes hatású marad a bőrön, mondhatni ragyogó hatású krém. Egyébként nagyon jól lehet rá sminkelni és a hidratáló hatása is rendben van. Egy dolog zavar benne és az az SPF! Ha véletlenül a szem közelébe kerül borzasztóan tudja csípni a szemeket. Rettenetes! Szörnyű könnyrohamot és vörös szemeket generál... úgyhogy szem közelét szigorúan kikerülni és használat után kezet mosni, mert múltkor elkövettem azt a hibát, hogy nem mostam le és nekifogtam a szemsminkemnek. Gondolhatjátok... szétmarta a szemeimet.
Nem állítom, hogy ez életem arcápoló krémje, de így a késő téli, kora tavaszi időszakra pont tökéletes. Ajándék volt, én magamtól nem rendeltem volna meg. Szerintem is túlárazott darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 2.

Kusika

Korcsoport: >54
2022. március 19.

Tavaszra kerestem könnyedebb állagú krémet fényvédővel mintát rendeltem belőle.
Krémes,könnyű állagú krém gyorsan beszívódik szerencsére inkább kevésbé
illatosnak mondanám.Nekem picit kevésnek tűnik a száraz , vízhiányos
bőrömre de ennek ellenére tavaszra elég lesz.Fiatalabb korosztálynak tökéletes lehet.
Akciósan megrendeltem a teljes kiszerelést teljes ára szerintem túlárazott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. március 19.

Tavaszra kerestem könnyedebb állagú krémet fényvédővel mintát rendeltem belőle.
Krémes,könnyű állagú krém gyorsan beszívódik szerencsére inkább kevésbé
illatosnak mondanám.Nekem picit kevésnek tűnik a száraz , vízhiányos
Akciósan megrendeltem a teljes kiszerelést teljes ára szerintem túlárazott.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Pentylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Más néven Uvinul A. Új generációs, szintetikus kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak ellen nyújt védelmet (a csúcsa a 350nm-es régióban van, viszont védelmet nyújt a 320-340 nm-es területen is). Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is. Jelenleg az FDA által nem jóváhagyott fényvédő szer az Egyesült Államokban.

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.

Aminosav alapú tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer. Nagyobb mennyiségben felületaktív anyagként működik, jellemzően más tisztítószerekkel együtt használva. Természetesnek, környezetbarátnak és hipoallergénnek számít.

Keményítőből előállított összetevő, melyet a kozmetikumokon kívül ételadalékként is használnak. A CosIng szerint a maltodexrin emulzió stabilizáló, a krémet homogénné tevő, felületi hártyaképző, bőr- és hajkondícionáló anyag. Segít megőrizni a bőr mattságát valamint stabilizálja az emulziókat.

Sűrűség szabályozó, könnyen kenhető, selymes érzetet maga után hagyó szilikon féle, mely némi olajfelszívó tuladonsággal is bír.