Oriflame

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Whiterabbit, Módosítva: 2019. november 18.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Limitált kiadás

Élénk árnyalatok, nagyszerű fedést és fényes csillámlást nyújtó körömlakk. A Colour Coverage Technológiája tökéletes fedést, pazar színhatást eredményez, gyorsan szárad, elkedőzi a körömhibákat. Széles, precíz felvitelt biztosító OC applikátorral.

20 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

katalin89

2020. június 8.

Nekem az Ice Cream Beige szín van meg, amit imádok! Nagyon hamar szárad, de kell belőle 2-3 réteg. Mire végig megyek a körmökön, kb. kezdhetem is a második réteg felvitelét. Az első réteg nagyon csíkos lesz, de utána szépen egybeolvadnak a rétegek. Mosogatás, vagy egyéb tevékenységek nélkül kb. 2-3 napig marad fent, anélkül, hogy valahol elkezdene lepattogni. Ha mosogatnom kell (általában kell, napi háromszor legalább :D), akkor 1-2 napig bírja csak :( Próbáltam alája és föléje is tenni lakkot (más márkát) hogy tartósabb legyen, de sajnos nem igazán segített. Majd kipróbálom az első hozzászóló tanácsát és márka saját lakkjával is tesztelni fogom.
Amúgy olyankor használom leginkább, amikor elutazom és tudom, hogy nem kell mosogassak 1-2 napig. A tökéletes színe, a fedése és a gyors száradása miatt amúgy 5 csillagot kapna, de mivel a tartóssága nem jó, csak 3 csillagot adok. Ha 1-2 nappal tovább bírná, megadnám az 5-öt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

kacibog83

2020. június 8.

Csodálkoztam, hogy még nincs vélemény erről a lakkról, miközben jó ideje kapható már. Jön a nyár, gondoltam veszek két vidám árnyalatot belőle: egyik a peach pink, a másik pedig juicy peach. A világosabb árnyalatot próbáltam eddig, tettem alá alaplakkot is, majd egy rétegben felvittem rá a peach pinket. Jó az ecset kialakítása, könnyű vele dolgozni, a szín is tetszetős: korallos barack. A száradás normális időn belül végbement, azt viszont láttam, hogy kellene a második réteg is, mert picit csíkoz. Nem volt időm a újabb réteg felvitelére-szárítására, gondoltam majd másnap. Másnap nem kellett újabb réteget kennem rá, mert némelyik köröm végén már elkezdett pattogzani, úgy, hogy háztartási munkát nem is végeztem, csak néhányszor kezet mostam... Azt azért hozzáteszem, hogy az alaplakk nem oriflame-s volt, hanem egy másik katalógusos alaplakk, ami eddig szuperül működött a saját termékcsaládja lakkjaival. (Még a háztartási munkálatokat is jól bírta.) Azért még kisérletezgetek vele továbbra is, nem szeretném, ha végül csak a lábkörmeim festésére kellene elhasználni. Egyelőre 3 csillagot adok neki, de majd visszajövök, ha további tapasztalatokkal gazdagodom.
Update: Jelentem, Oriflame-s alaplakkal, illetve 2 rétegben felkenve jobban teljesít. Gyomláltam, mosogattam és még utána is vállalható volt, tehát az alapokon sok múlik: azonos gyártó termékei működnek jól egymással. Mindössze amiatt nem adok maximális csillagszámot, mert még 2 réteg után sem fed makulátlanul. Ez a vélemény továbbra is a peach pink árnyalatra érvényes, a másik, sötétebb színű lakkot is értékelem majd, miután teszteltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 8.

Emolliensek: Dipropylene Glycol Dibenzoate, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Barium Sulfate, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 7 / CI 15850, Aluminum Powder / CI 77000, Black 2 / CI 77266, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 77491

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.