Oriflame

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danyadi77, Módosítva: 2018. május 25.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az öregedésgátló hatású arctisztító a bőröregedés jeleire hat. Gyengéden tisztít, eltávolítja a szennyeződéseket és a sminket. Csökkenti a finom vonalak és a ráncok megjelenését, táplálja és hidratálja a bőrt. Formulája puhábbá teszi a bőrt, fokozza komfortérzetét. Svédországból származó, természetes összetevők kombinációját és E-vitamint tartalmaz.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

zonga

2018. október 6.

Átlagos arctisztító, nem rossz, de semmi extra. Nem tetszik a pumpás kiszerelése, de egyébként megfelelő a termék. Nekem elég híg. Nem szerettem bele, nem fogom újravenni, de teszi a dolgát. Nem érzem, hogy tökéletesen tisztítana, pedig most nyáron nem nagyon volt rajtam smink, csak a napi por, izzadtság. De volt hiányérzetem, mikor használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 6.

encibajbi

2018. július 17.

A vízálló smink eltávolítására nem a legmegfelelőbb, de a nem vízállónál egész jól működik, bár az én bőrömmel nincs kibékülve, mert van egy csipő/égő érzés utána, amit nem tudom mi okozhat. Az illata kellemes, nem hivalkodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

danyadi77

2018. július 3.

Teljesen átlagos arctisztító tej. Hosszútávú és öregedésgátló hatásáról nem tudok beszámolni. Könnyű állagú, kellemes, nem irritál (engem mondjuk semmi sem).Szemsmink lemosáshoz nem ezt használom, csak az arcomra. Nem mondom, hogy tökéletes, de nem rossz. Ha találok jobbat, lehet, h lecseŕélem. Azért van, hogy 2x neki kell futni az arcisztításnak és még a tonikos vattán is van szennyeződés utána. A pumpás kiszerelést annyiban nem szeretem, hogy sokszor a csőr szélénél kicsit beszárad a termék. Igzából 3.5 csillagot adnék rá jelenleg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak