Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag, Módosítva: 2017. július 30.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A lágy, krémes állagú arctisztító eltávolítja az arcbőrről a szennyeződéseket, a felesleges zsiradékot és a sminket. Az arctisztító tej bőrnyugtató komplexének egyik összetevője a napraforgó-kivonat. Kialakításának köszönhetően alkalmazása praktikus. Érzékeny bőrre is ideális.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Noah27

2017. július 29.

A novellák vízek már csípték,számították a szembőröm.
Az új pirossal,mályvás, rózsaszínes :D öregedêsgátlósát vettem.imádom!!!
Krémes,hidratáló,nem csíp,táplálja a szempillám is,a bőrt is.
Pumpás kiszerelést imádom.
Kevés kell belőle.
1299ft-ért megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 29.

A novellák vízek már csípték,számították a szembőröm.
Az új pirossal,mályvás, rózsaszínes :D öregedêsgátlósát vettem.imádom!!!
Krémes,hidratáló,nem csíp,táplálja a szempillám is,a bőrt is.
Pumpás kiszerelést imádom.
Kevés kell belőle.
1299ft-ért megéri.

Maniac

2014. április 12.

Egy sűrű krémről beszélünk, tehát semmiképpen sem tej. Sminklemosásra használom, fürdés után. Nagyon szépen lehoz mindent, én örülök a krémes állagnak. Nem csípi a szemem. Soha sem fog elfogyni, annyi van benne, kevés is elég egy alkalommal. Nagyon kényelmes a pumpás kiszerelés. Az illata pedig valami csodálatos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 12.

vomitmyheart

2013. február 16.

Ez volt az első arctisztító tej amit használtam, aztán egy kisebb kitérő után ismét visszatértem hozzá, mert az én aránylag érzékeny bőrömmel kíméletes, és pattanásos sem leszek tőle (nálam gyakran előfordult már tonikoktól és tejektől). Nincs panaszom arra sem, ahogy a szemfestéket távolítja el, nem csíp túlzottan, bár igyekszem nem szemre kenni. A pumpás fej nagyon tetszik, megkönnyíti az alkalmazást és az adagolást is. Az illata is egészen kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

catpaw

2012. december 3.

Csak pár hete használom, de elégedett vagyok vele. Jó az illata, könnyen lemossa a sminket (persze ha szembe kerül, az nem jó érzés) és ami a legjobban tetszik benne, hogy úgy hidratálja a bőröm, hogy közben a pattanásaim nem jönnek ki. Egyébként búzavirág kivonatot tartalmaz, nem napraforgót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 3.

CocoSunrise

2012. szeptember 6.

Pár éve használtam, csak arra emlékszem, hogy hidratálta a bőröm és, hogy nagyjából elégedett voltam vele. Nem vettem újra mert nem nagyon szeretem az ilyen víz nélküli arclemosást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

Zsanci

2012. július 7.

Régóta használom, minden nap sminkeltávolításra, nekem bevált, nem váltanám le jelenleg semmire. Praktikus a csomagolása, kellemes az illata, kellőképpen tisztít és az érzékeny bőrömet sem irritálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 7.

bandita

2012. május 3.

Évekkel ezelőtt próbáltam. Csak a csomagolás volt szimpatikus. Az alapozót csak tologatta az arcomon, számtalan vattakorong elfogyasztása után is. Az irritációt én is tapasztaltam, néhány használat után. Érzékeny bőrre nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 3.

csillag

2012. április 25.

Ahhoz képest, hogy érzékeny bőrre ajánlják... Elképesztően csípett...Borzalom volt használni..Aztán hogy elfogyjon, szempilla lemosásra használtam, de vigyázni kell vele, nehogy a szembe menjen!!!...A festéket leszedte...Lehet nem vagyok az, akire hallgatni kell, mert engem a balea 2in1 lemosója is csípett, pedig azt mindenki dicséri, hogy mennyire gyengéd a bőrhöz...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 25.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél-és filmképző összetevő. Antisztatikus hatása van.

Methylparaben i I ta I par 0 0