Oriflame

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: trisztan, Módosítva: 2015. június 1.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek

kplivi

2017. április 29.

Megint az olcsó húsnak... . A fényvédelem működik ugyan, de rettentően zsírosít. Gyorsan felszívódik, könnyű kis krém. Max. rettentő száraz bőrűeknek ajánlanám. Én soha többet nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

DFI

2016. szeptember 19.

Én ezt nagyon szeretem, szérum fölé használom szinte minden nap, egész évben. Tényleg kissé zsíros, de engem nem zavar, viszont egyáltalán nincs pigmentfolt az arcomon. Egész napi strand során sem égetett meg a nap, de nem is barnult. Fényvédelem ötös. Lehetne kevésbé zsíros ezért ötalá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

danyadi77

2016. január 17.

Nyáron használtam strandra, szabadba, amikor nem sminkelek, és különösen kell a fényvédelem. Naptejet valamiért nem szeretem az arcomra kenni.Tényleg elég zsíros, de ilyenkor nem zavar, idővel azért felszívódik. Ami sokkal rosszabb, hogy iszonyúan csíp, ha kicsit is belemossa a víz a szemembe, pedig én nem szoktam ilyenekre érzékeny lenni. Amúgy a fényvédelme tökéletes. De szerintem nem venném újra. Közben azért naptejjel is kísérleteztem...az is csípett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 17.

loju

2015. szeptember 11.

Tisztára, mint a naptej: állagra, illatra is és ugyanúgy fénylek is tőle! Zsírosabb bőrűek kerüljék, erőteljes discogömb hatás garantált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

fdorottya

2015. június 26.

Nem lenne rossz krém, ha rendesen beszívná a bőröm. Nagyon jól hidratál és plusz pont a fényvédelem! Eddig nekem pattanásokat, mitesszereket nem okozott.

Up.: Előjött amitől féltem. Pattanásos lettem tőle. Méghozzá a nehezen múló nagyon fájósak jöttek ki. Kár érte mert jól hidratált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 26.

eveartstar

2015. június 19.

Update: Sajnos nekem nem vált be. Nem tudom melyik összetevőjére, de allergiás a bőröm, tele lettem kiütéssel a nap végére mire a városból hazaértem.

Végre valami nagyobb faktorú fényvédős hidratáló jó áron! A kombinált bőrömbe kicsit nehezen szívódik be, de egy pumpálásnyi bőven elég belőle az egész arcra. Nekem púder kell rá... nagyon kellemes illata van. Az ára akciósan 1299.- volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 19.

gsara02

2015. június 12.

Nagyon szeretem, hogy pumpás, és picike, elfér a táskámban. A termék is nagyon szuper, bár eleinte féltem, mert először mikor kinyomtam nagyon sűrű állaga volt a krémnek, eloszlatni is nehézkes volt, és csillogott is rendesen a bőröm tőle. Aztán a nap folyamán beszívta a krémet, mivel zavar a csillogás, ezért szoktam rá púdert tenni, és nagyon sokáig megmarad a krémen. Nem tudom, hogy újra venném-e, mert kicsit nehéz krém a zsíros bőrömnek, ritkán is szoktam használni emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 12.

tara95

2015. április 17.

Remek kis kence és megérte rá várni mert hiánycikk volt. Tehát. Sűrű, szinte kenőcs állaga van ezért én úgy viszem fel, hogy a tenyerembe nyomok kb fél borsónyi anyagot, szétdörzsölöm, hogy felmelegedjen és beletapogatom az arcomba. Így viszonylag gyorsan becuppantja még az én zsíros, problémákra hajlamos bőröm is. Az illata nagyon erős de hál istennek hamar elillan és lehet, hogy kevésnek tűnik ez a mennyiség amit kenek, de egész nap tökéletesen véd és még tűző napon se pirult meg a bolti zsír effektes fejem. Nem mattít de nem is zsírosít és nem okoz pattikat ráadásként még olcsó is volt. Nem szeretném leváltani de egyrészt lassan fogy, másrészt az oriflameben ezt imádom, hogy mindig kapható magas faktoros arckrém így nem kell külön hidratáló és fényvédő és jó minőségűek. A parfüm nem tetszik mondjuk de amíg nem okoz bajt addig oké amúgy is elég rezisztens a bőröm. Szóval erősen zsíros arcra is oké lehet ezekkel a módszerekkel. 5ös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 17.

LyliaLinda

2015. március 24.

Számomra tökéletes! Imádom az állagát, alapozó alá tökéletes. Elhasználtam az egész tubussal, és kicsit tényleg halványította azt a pár pigmentfoltomat, ami van. Újra is vettem, nyáron megint ezt fogom használni. (Csak azért vagyok kicsit morcos, mert az aljában tuti maradt néhány kenésnyi.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 24.

pverus

2015. március 21.

Nagy várakozásokkal teli rendeltem meg tavaly nyáron ezt a krémet, mert szükségem volt egy magasabb faktorszámú, könnyebb állagú nappali arcápolóra. Hát, a naptól megvédett, de mást, amit ígért nem nagyon csinált, konkrétan naptej szaga van, de az erősebb fajtából, az állagát könnyűnek egyáltalán nem mondanám, akármilyen kis mennyiségben kentem fel, a bőröm nem szívta be (pedig nem vagyok zsíros bőrű), sminkelni egyáltalán nem tudtam rá. Majdnem visszaküldtem, de nem volt energiám azzal szórakozni (sajnos). Az egyhetes balatoni nyaralásom alkalmával használtam csak (oda nem kellett smink, meg teljesen mindegy volt, hogy fénylik-e az arcom a strandon vagy nem), de arcra való naptejnek se volt jó, mert vízálló nem volt, meg még jól ki is pattogtam tőle. Idén nyáron talán még használok belőle, ha megyek strandra, azután kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Yeast Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate, BHT
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Mannitol, Propylene Glycol, Glycogen
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.