Oriflame

Ár:   3799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: timcsike04, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. június 7.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Gazdag, tápláló éjszakai krém, amely csökkenti a pigmentfoltok megjelenését és a későbbiek kialakulását. Ragyogóbbá teszi a bőrt, egységesebbé a megjelenését. Formulája természetes svéd növényi összetevők keverékét és LumiLight komplexet tartalmaz.

senshisan

2020. május 27.

Őszintén nem értem, hogyan lett népszerűbb ez a krém, mint a nappali változata. Elég nehéz, és (valószínüleg a fragrance miatt) irritálja, csípi a bőrt felvitel után. Ugyan puhább, hidratáltabb bőrt kapok reggelre, de ezt a hatást sokkal jobban elő tudom idézni más éjszakai krémekkel is, irritáció nélkül. Pár hétig használtam, eleinte mintha életrekelt volna tőle a bőröm, de miután elmulasztotta a dehidratáltságomat pár nap után, egyre inkább azt vettem észre, hogy több mitesszert, pattanást idéz elő minden alkalommal reggelre, amelyik este ezt kenem kel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

Bettiful

2020. január 26.

Nincsenek pigmentfoltjaim, így arról nem tudok nyilatkozni, de az biztos, hogy nagyon puhává teszi az arcom reggelre. Nagyon kellemes, dús állaga van. A nappali krémjét is használom. Teljes árban picit drága, de akciósan nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 26.

KittiASzuperpocok

2019. december 7.

Semmi extra. Finom, lágy, de volt már jobb hidratáló krémem is. Nekem inkább picit tapadós a bőröm utána, sokára szívja be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

SminkesAnyuci

2018. augusztus 13.

A nappali verziójánál egy fokkal könnyebb, ezt használom éjszakára és nappalra is. Könnyen beszívódik, kellemes érzés, sminkalapnak is jó, de nem veszem újra. Teljes áron szerintem nem éri meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Miaaa29

2017. december 28.

Elhasználtam a nappali krémjével együtt, de semmi extrát nem adott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

Elhasználtam a nappali krémjével együtt, de semmi extrát nem adott.

Lillie

2017. június 18.

Szerettem volna kipróbálni a oriflame novage arcápoló családból egy teljes szettet. De 12 ezret nem szívesen adtam ki egybe főleg, hogy van saját kedvenc tonikom és arctisztítóból most 3 is elhasználásra vár. Így a katalógust lapozgatva megtetszett ez az Evenout mini kollekció. Beszereztem a szérumot a nappali krémet és az éjszakai krémét is. Az égészel elégedett vagyok. Az éjszakainál finom illata van lágy de mégis tápláló viselet. Öröm használni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Antioxidánsok: Pisum Sativum (Pea) Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Lauric Acid ti I eu 4 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0