Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szaszó, Módosítva: 2015. április 26.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az arctonik megőrzi a bőr egyensúlyát, frissíti és tisztítja azt. Tisztító hatású ezüstnyírfa- és fűzfakéreg-kivonatot tartalmaz.

Maniac

2014. július 3.

Egy teljesen átlagos, alkoholos tonik. Ezt azért hangsúlyozom ki, mert nekem az alkohol szárító hatása miatt túlszárítja a bőröm, ami ezért még több olajat termel. Szárítás mellett a pattanásaimmal, mitesszereimmel nem tett semmit, vártam már, hogy elfogyjon.
Pozitívum: Nem teszi ragacsossá a bőrt. A kiszerelése jó, jól lehet vele adagolni a kívánt mennyiséget, nem ömlik, és a flakon is masszív. Az ára akciósan jó, de ezt kaptam, nem vettem volna meg egyébként. Kellemes, uborkás az illata, nem tolakodó, nem túl erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

Krisztikee

2013. július 23.

Az illata nagyon kellemes. Nekem a mattító hatása kicsit mintha kimaradna. Ezért a 4 csillag. Akciósan vettem meg, így megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

melike_0817

2013. március 20.

Nem sok tonikot használtam ezelőtt, de amit használtam, totálisan kiszárította a bőrömet. Ez, ezekkel ellentétben, nem szárít annyira, nagyon kellemes az illata, és megfelelően teljesít a mattítás terén is. Azért nem túl olcsó, így akkor rendelem meg csak, ha akciós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 20.

rencike666

2012. december 1.

Nagyon szeretem. Kellemes illata van, frissíti a bőröm, jól tisztít és nem marad zsíros a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 1.

marcsyyy

2012. november 5.

A nappali krémmel, s az arclemosóval együtt használom. Nekem nagyon bevált, pedig rettenetes volt a bőröm előtte. Abba maradt a zsírosodás, s a pattanások sem jönnek elő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 5.

Zsanci

2012. július 7.

Sajnos télen is eléggé zsíros hatású a bőröm, akkor tökéletes a mattító hatása ennek a toniknak, de nyáron sajnos kevés! De ettől függetlenül meg vagyok elégedve vele és az illatát is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

noxibaba

2012. július 4.

Nekem sajnos nem hatott. Pedig együtt használtam az arctisztítójával és a nappali illetve éjszakai krémjével. Használat után, szinte azonnal visszazsírosodott a bőröm. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

Szaszó

2012. június 1.

Elég zsíros a bőröm, ami miatt a smink nem valami tartós. Amióta ezt a tonikot használom ez jelentősen javult! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 1.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate