Oriflame

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LeSzi, Módosítva: 2020. április 21.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Többfunkciós védelmet nyújtó, hidratáló lotion, ideális városi életmód esetén. 30-as fényvédő faktorral, szennyeződésekkel szemben védő hatóanyagokkal és természetes svéd összetevők kombinációjával. Véd a környezeti tényezők káros hatásaival és a korai bőröregedéssel szemben. Könnyű, gyorsan a bőrbe szívódó formula.

balankaa01

2020. június 26.

Előre is bocsánat, mert nagyon támadóan fog hangzani, amit most írok, de felháborodtam. :) Olyan nincs, hogy kevés kell a fényvédőből, ne terjesszünk téves információkat. Ahhoz, hogy biztosítani tudja a megfelelő védelmet, kb 1,5 gramm szükséges az arcra, ami rengeteg, aztán ugyanezt a mennyiséget újraapplikálni a nap folyamán... sok.

Ajánlom ezt a két videót, de lehet másikakat is nézni.

Na, most, hogy ezt letisztáztuk, jöhet a véleményem a termékről: tök jól indult a napom, meg is feledkeztem, hogy megrendeltem ezt a terméket pár hete, pont ma írt a lány, akin keresztül rendelni szoktam, hogy megvan, jöhetek érte. Megyek nagy boldogan, aztán a kezembe nyom valamit, ami kisebb a tenyeremnél. Megkérdeztem tőle, hogy ez minta? 🤣 Felháborodottságomban azt hittem, hogy ez valami színezett fényvédő, és azért akkora, mint az átlagos alapozók, de kiderült, hogy nem. Sajnos elkerülte a figyelmem a katalógusban, hogy ez ilyen pici. Mindegy.
Elegendő mennyiséget felkenve tocsog az arcom, egyébként nagyon érdekes állaga van, először sűrűbb, testesebb fehér cucc, aztán picit vizesebb állagúvá válik gondolom, ahogy felmelegszik kenegetés alatt. Az illata nekem kissé sok, felőlem ki is maradhatott volna.
Amúgy nekem egy zavaró tényező, hogy nincs rajta sehol feltüntetve, hogy széles spektrumú-e, pedig úgy tudom, hogy az EU-szabványoknak megfelelően ezt kötelező valahol jelezni, viszont az összetevőket megnézve látom, hogy véd az UVA sugárzás ellen is.
Visszajövök majd updatelni, hogy hány nap után fogy el. Azt meg valószínűnek tartom, hogy nem fogok vele leégni, nem olyan típusú a bőröm, könnyen barnul, de nem is azért használok fényvédőt, hanem mert be vagyok sz*rva a ráncosodástól... :D
Mérgemben csak 2 csillag, pedig egyébként lehet, hogy nem rossz termék, de az ár-mennyiség arányt nézve abszolút nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 26.

Ajánlom ezt a két videót, de lehet másikakat is nézni.

Rean519

2020. április 28.

Nagyon szeretem. Nagyon kevés is elég belőle egyszerre, így ez a kis flakon is sokáig elég. Jó kis fényvédő, szépen lehet rá sminkelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 28.

Antioxidánsok: Pisum Sativum (Pea) Extract, BHT
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Dicaprylyl Carbonate, Glyceryl Stearate, Caprylyl Glycol, Squalane, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Sucrose Dilaurate
Emulgeálószerek: Triethanolamine, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Sucrose Dilaurate, Xanthan Gum, Polysorbate 20, Polysorbate 61, Sorbitan Isostearate
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Octocrylene, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Benzophenone-3
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Triethanolamine, Cetyl Alcohol, Potassium Cetyl Phosphate, Stearyl Alcohol, Sucrose Dilaurate, Xanthan Gum, Polysorbate 20, Polysorbate 61
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, P-Anisic Acid
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Imidazolidinyl Urea, BHT, P-Anisic Acid, Sorbic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.