Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2016. március 18.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok

ALettah

2016. február 26.

A kánikulás heteket vele húztam ki a nyáron: a hűtőbe tartottam, és ahányszor elmentem a hűtő előtt, alőkaptam, és felfrissítettem magam vele :) Kellemes illata van, de nem vagyok meggyőződve felőle, hogy sima csapvízzel pumpás adagolóban nem ugyanazt a hatást értem volna el. Még maradt kb fél üveg az idei nyárra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 26.

anetta.filip

2014. június 24.

Tonik helyett ezt használom. Illata nagyon kellemes, ám gyorsan búcsút inthetünk neki. Bőröm a használata után hidratált és nyáron nappali krémezést sem igényel, ezért ha trehány vagyok akkor nem kenem be semmivel ( bár így ugrik a fényvédelem). Arcpermetként kevésbé használom, de biztosan annak is megfelel. Ha újra kapható lesz, akkor bizonyosan rendelek párat. Összetevőivel is megbékéltem, egész baráti. Csak ajánlani tudom mindenkinek. És végre egy oriflame termék amelyben nem azt olvasom: imidazolidinyl urea!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 24.

cukee

2012. október 9.

Nagyon kellemes érzés nyáron a melegben, pl amikor nincs kedvem, vagy tudom megmosni az arcom akkor csak bepermetem ezzel és tök jól felfrissít és nagyon kellemes az illata. Nagyon szeretem! Én soha nem szoktam letörölni...de lehet majd kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 9.

szabina18ada

2012. szeptember 1.

Gyorsan beszívódik,frissít,és nekem tonik helyett is megfelel.
Fújok rá az arcomra homlokomra,orromra és amikor vattapamaccsal szét kenem látom rajta a piszkot amit a tonik nem távolított el..Nagyszerű termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

Gyorsan beszívódik,frissít,és nekem tonik helyett is megfelel.

Esztóóó

2011. szeptember 20.

Én nem csak permetként használtam, hanem vattakorongra fújtam és áttöröltem vele az arcomat, tonik helyett és tényleg felfrissítette a bőrömet. Viszont egy picit úgy éreztem, hogy csípett, ezért csak 4 pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 20.

noxibaba

2011. július 7.

Nyáron nagyon jó kis termék, főleg azoknak, akiknek zsírosodik a bőrük és nem szeretik nyáron az arcukat arckrémmel kenni. Ez helyettesíti az arckrémet, hamar felszívódik, nem zsírosít és frissít. Kicsit hűtőbe kell helyezni használat előtt és a nagy forróságban egy csodaszer lehet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 7.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid, Sodium PCA, Urea, Trehalose, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.