Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2012. augusztus 17.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók

Az intenzív, koncentrált szérum cellulit elleni komplexszel a zsírsejtek működésére hat. Láthatóan és hatékonyan csökkenti a cellulit jeleinek megjelenését. Esténként vigye fel és masszírozza egy ampulla teljes tartalmát a comb, a csípő és a fenék bőrébe.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

2015. március 9.

Még nem találtam ennél hatásosabb narancsbőr elleni krémet. Ez a legjobb. Minden reggel egyre szebb a combom, kezdenek eltűnni a gödröcskék. Pedig ennél jóval drágább termékeket is kipróbáltam. Ha akciós lesz akkor veszek egy raklappal.
Update: tulajdonképpen azonnali hatása is van, tehát érdemes nyaralásra vinni pár ampullát, mert nem hónapok alatt fejti ki a hatását, hanem azonnal, szerintem ez az olajos állaga miatt van, talán így annyira hidratál, hogy már egy éjszaka alatt helyrehozza a bőrt és nem látszik annyira a narancsbőr. Egy ampulla 2 alkalomra tökéletesen elegendő, ha csak combra és fenékre használjátok, ahogy én is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 9.

edinatoth1993

2014. szeptember 20.

14 kis ampulla van benne,minden napra egy egy :) nagyon szeretem! ez a 6.nap h használom,de elképesztő az eredmény! tényleg kevésbé látszanak a gödröcskék.nem mondom h teljesen elmúlt,de nagyon szép lett a combom és a popsim! alig látszik a narancsbőr!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

k.regi.90

2014. június 18.

Ezek a krémek, szérumok önmagukban, mozgásszegény és zsírdús étkezés mellett semmit sem érnek, csodát egy krémtől ne várjatok önmagában. DE! Ha életmódot váltasz, valamennyire szükség van az ilyen kencékre, hogy a bőr rugalmasságát megőrizzék. Én most 1 hete használom, és elégedett vagyok vele. Kicsit ragadok a felkenés, bemasszírozás után, de aztán 5 perc múlva elmúlik. Féltem hogy kevés az egy ampulla/1 alkalom, de kellemesen csalódtam. Én is leértékelve vettem, de nem bánom. Nagyon makacs a combomon a narancsbőr, de a megfelelő mozgás és étkezés mellett látványosabb a hatása: tömörebb, feszesebb tapintású a bőröm, picit már halványodnak a gödröcskéim. :) Nálam megérdemli az 5 csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

Pindusz

2013. február 16.

Nos hát akkor én megírom róla az első véleményt. :)
Akciósan jutottam hozzá, eredeti áron nem rendeltem volna meg. Így kb. 3800 Ft-ba került, kicsit még így is sajnáltam rá a pénzt, de úgy gondoltam adok neki egy esélyt, mert tudom, hogy az oriflame krémei nagyon jók.
14 db ampulla van egy csomagban, már majdnem elhasználtam mindet két darab van még, és tegnap már annyira kíváncsi voltam az eredményre, hogy megnéztem a combomat erős fényben. Előtte direkt nem néztem, hogy jobban lássam az eredményt (ha lesz :D ). És meg kell mondjam tátott szájjal álltam a tükör előtt, a hatás valóban szembetűnő! Szinte majdnem teljesen eltüntette a kis gödröcskéket, nem hittem a szememnek, nagyon meglepett, tényleg jó termék. Ha akciós lesz biztosan újrarendelem, mert ezek az ampullák valóban kis csodák. Elmondhatom, hogy nekem bevált és nagyon elégedett vagyok. Remélem mások sem csalódnak majd. Ha tehetitek próbáljátok meg! (Ja és persze a krémezés alatt elengedhetetlen a sok folyadékbevitel és a sport.)
Összegezve tehát: Csillagos-csillagos ötös! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

Nos hát akkor én megírom róla az első véleményt. :)
Összegezve tehát: Csillagos-csillagos ötös! :D

Antioxidánsok: Caffeine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Koffein. Tanulmányok szerint bőrön alkalmazva három fő hatása van: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (vagyis szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet, ha azt nem melaninfelhalmozódás okozza), Paula Begoun szerint viszont nincs olyan kutatás, mely szerint bármilyen hatása lenne a szem alatti karikákra (péládul egy vak tesztes kutatás során szignifikáns különbséget nem tudtak kimutatni egy 3%-os koffeint tartalmazó és azt nélkülöző bőrápoló gél hatása között) , bár nyugtató és antioxidáns hatása miatt azért nem kifejezetten felesleges, ha van egy (szem)krémben. E szerint a kutatás szerint a koffein fotoprotektív hatással is bír, e szerint a 2017-es kutatás szerint pedig nagyon ígéretes hajhullás elleni összetevőnek bizonyult egy FDA által jóváhagyott, androgén alopecia kezelésére szolgáló hatóanyaggal összevetve.

pH stabilizáló, maszkoló (nem kívánt illatokat és ízeket semlegesítő) és kelátképző (a víz révén a kozmetikumokban lévő fémionokat stabilizáló) segédanyag, mely segít abban is, hogy a formulák tovább szépek maradjanak,.

Színezék. Narancssárga.