Oriflame

Ár:   9499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2020. december 18.

Lelőhely:   tanácsadónők

Megjelenés éve: 2014

Mint egy érzéki és hipnotikus illat, kecses és csábító. Ihlette a legendás  Kleopátra és Marcus Antonius. Ciprusos virágos illat gyümölcsös kiegészítésekkel.

Fej: ananász, frézia, grapefruit

Szív: ylang-ylang, narancsvirág, málna

Alap: szantálfa, pacsuli, vanília

Oriflame Possess parfüm eladó
Ár: 3800 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: képen, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.
Ár: 4.600 , Eladó: Nikszii
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest vagy Kecskemét , fizetés: Szállítás költsége postával 1.500 ft, Foxposttal 1.100 ft. Vagy ingyenesen személyesen átvehető Budapesten vagy Kecskeméten.

Terru

2021. október 27.

A Krémmánián lévő megosztó vélemények miatt egyrészt tartottam tőle másrészt kíváncsi is lettem. A katalógust lapozva mindig gyönyörködtem az üvege milyen gyönyörű. Az 50 milis vâltozatot nem mertem bevállalni ezért megvettem a táskabarát kis verziót. Rajtam az ananász érződik a legjobban ami nem baj mert szeretem. Kissé édes de nem fojtós. Ami nem tetszik az az, hogy hamar bőrközelivé válik de viszont ott egész nap kitart. A hajamon mosásig megmarad az illat, a ruhákon úgyszintén. A teljes ára nagyon sok viszont leárazáson szerintem megéri. Tény, hogy LVEB beütése van kissé, de mégis érezni, hogy ez azért más. Akinek tetszik a LVEB de nem akarja egyik veséjét eladni, hogy megvegye a Possess tökéletes variáció. Amikor akciós mindig újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 27.

Rea1987

2021. augusztus 25.

Gyönyörű az üveg, szupi a marketing de a parfüm brutál. Erőszakos, lemoshatatlan. Anya szerint tipikus orosz kölni. Nem tudom elképzelni senkin.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

homanalexandra

2021. július 18.

Nagyon erős illata van, de meg lehet szokni. Ajándékba kaptam, és eleinte nem tetszett, épp az erőteljes tolakodó illata miatta, nem éreztem hozzám illőnek, de aztán összebarátkoztam vele és nagyon sokan dicsérték is mennyire finom az illatom. Eléggé tartós illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 18.

Bridge29

2021. május 24.

Nagyon tetszett az illat. Egy üveggel el is használtam. Vettem még egyet,de aztán terhes lettem és azóta nem használtam. Nagyon erős karakteres tartós illat. Szuper .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.

ALettah

2021. február 2.

Nemrég egy raklap Oriflame minta között ő is hozzám került (Brace yourselves, more reviews are coming!). Valahogy már a katalógusban sem fogott meg soha, se a design, se a reklám, se az illatosított oldal - bár csak a papír alapján soha nem döntök parfümről, mert becsapós.
Nos, a Possess nekem egy kifejezetten antipatikus illat. Azt a fajta harsány, idegesítő, mindenkin keresztülgázoló nőt társítom hozzá, aki éppen a bizonytalanságát próbálja az erőszakos figyelemfelkeltéssel és kényszeres flörtöléssel leplezni. Nem szexi, nem titokzatos, hanem harsány és közönséges. Figyelemfelkeltő, de nem a jó értelemben.
Magáról az illatról is mondjak valamit: erős, erőszakos pacsuli, nyomokban némi édeskés ananász és lágy ylang-ylang is fellelhető, de valahogy aránytalannak érzem az egészet.
Tartósnak viszont meglehetősen tartós, hosszú órákon át kiabált rajtam. Azt hiszem, itt még az 1 ml-es mintácskát sem fogom mind elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 2.

Sephira

2021. január 23.

Szerettem volna szeretni.

Szép az üvege, a katalógus oldalán is tetszett, a reklámja, és Kleopátrának is nagy tisztelője vagyok (habár nem hiszem Ő ezt használná, én nem ilyennek képzelném az illatát).

Először picike üvegben kértem mintát, próbálgattam a csuklómon a hidegben, akkor tetszett.

Még szerencse, hogy ezután se a teljes kiszerelést vettem meg hanem a kis fújós üveget, mert itt volt a hideg, 2 fok, fújtam magamra és a csuklómra, nem tetszett.

Rajtam igaz nem tömény ananász, hanem ananánosz pacsuli, de valahogy olyan fojtogató, erőszakos illatnak érzem. Érzek benne valami mást is, ami nagyon zavaró benne, nem tudom igazán megfogalmazni, hogy mi.

Ugyanaz, mint ami a La Vie Est Belle-ben zavar, egyet értek a párhuzammal.

Annak örülök, valakin működik, de magamon nem tudom elviselni, nagyon nem tetszik rajtam, még hideg időben sem. Ehhez képest a Love Potion Secret-et felüdölés volt használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 23.

Szerettem volna szeretni.

Ugyanaz, mint ami a La Vie Est Belle-ben zavar, egyet értek a párhuzammal.

nygigi

2020. augusztus 1.

A kígyó tetszik az üvegen, de ennyi benne a pozitívum. Nagyon erőszakos illat, fejfájdító!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 1.

bea29

2020. július 4.

A legjobb Oriflames parfüm. Nagyon tartós az illata és az üvege is csodás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

A legjobb Oriflames parfüm. Nagyon tartós az illata és az üvege is csodás.

sarosilaura

2020. március 3.

Abszolút nem egyezik az illat a katalógus illatáéval...Erős,öreges illat...Ennyi pénzért borzalom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

flobianti

2020. január 4.

Kis mintát rendeltem belőle. Nem fogok nagyot venni. Édeske, nekem nem különleges.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Citral, Geraniol, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Red 40
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.