Oriflame

Ár:   7499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2014. október 20.

Lelőhely:   tanácsadónők

Megjelenés éve: 2014

Mint egy érzéki és hipnotikus illat, kecses és csábító. Ihlette a legendás  Kleopátra és Marcus Antonius. Ciprusos virágos illat gyümölcsös kiegészítésekkel.

Fej: ananász, frézia, grapefruit

Szív: ylang-ylang, narancsvirág, málna

Alap: szantálfa, pacsuli, vanília

Ár: 5000 Ft , Eladó: szlavikmaria
Állapot: Kb. 2szer, 3szor használtam,de nem az én illatom., Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel Budapesten (Nyugati, Kossuth tér, Oktogon, Deák tér környéke).
vanillacake

2019. október 5.

Elképesztően különleges parfüm! Kezdetben nagyon erőteljes és feltűnő . Elegancia, magabiztosság és luxus árad ebből az illatból. Ahogy már írták előttem is, tudni kell viselni. Egy idő után könnyedebbé, édeskéssé, fűszeressé válik, viszont még így is intenzív marad. Nemhiába Kleopátra ihlette meg a parfüm alkotóit, egy rendkívül nőies, érzéki, királynői illatot sikerült létrehozni. Szerintem megállná a helyét a designer parfümök között! Rajtam egész nap tart. Nagy kedvencem lett, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

hunhorntail81

2019. április 3.

Egyszerűen imádás!! Pár éve már használom és azt kell mondjam; ez vagyok én. Bár legelső alkalommal, túl merésznek, hivalkodónak tűnt, de leszáradás után egy kellemesen fűszeres , édes, de nem tolakodó illatfelhő marad, ami egész nap elkísér. Karakterességéből adódóan viselni tudni kell. Ár - érték arányban zseniális. A mínusz egy csillag csak azért van,mert többször belefutottam már olyan példányba, melynek nem zárt megfelelően a kupakja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Heni223

2019. március 20.

Ez a kedvenc parfümöm. Gyönyörű a tervezése és nagyon finom hosszan tartó illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

Renamena

2019. február 11.

Én ezt 1 hét után elajándékoztam, mert rosszul voltam az illatától.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.

Én ezt 1 hét után elajándékoztam, mert rosszul voltam az illatától.

Norci89

2018. szeptember 9.

Megvettem születésnapomra még a nyár elején,mintában előtte azért megkaptam! Eltelt a nyár...felvàltva használgattam,annyira akartam szeretni,annyit vártam rà,és valahogy nem megy ez,van egy fél üvegem,talán ha hűvösebb idő lesz újra bevetem,mert nagyon szeretném hogy működjön,az üvege nagyon szép:) ez mindenképp pozitív,az illata is az volt —míg nem lett állandó éke a parfümös polcomnak :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Kisztiii

2018. augusztus 3.

Nagyon szeretem az illatát, és az egyik legtartósabb "katalógusparfüm", amit próbáltam. Már a másodikat vettem meg februárban. Ilyenkor nyáron ritkán hordom, mert szerintem télies illat, akkor is inkább alkalmakkor viselem, szerintem nem mindennapra való parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

ALettah

2018. július 25.

Nemrég egy raklap Oriflame minta között ő is hozzám került (Brace yourselves, more reviews are coming!). Valahogy már a katalógusban sem fogott meg soha, se a design, se a reklám, se az illatosított oldal - bár csak a papír alapján soha nem döntök parfümről, mert becsapós.
Nos, a Possess nekem egy kifejezetten antipatikus illat. Azt a fajta harsány, idegesítő, mindenkin keresztülgázoló nőt társítom hozzá, aki éppen a bizonytalanságát próbálja az erőszakos figyelemfelkeltéssel és kényszeres flörtöléssel leplezni. Nem szexi, nem titokzatos, hanem harsány és közönséges. Figyelemfelkeltő, de nem a jó értelemben.
Magáról az illatról is mondjak valamit: erős, erőszakos pacsuli, nyomokban némi édeskés ananász és lágy ylang-ylang is fellelhető, de valahogy aránytalannak érzem az egészet.
Tartósnak viszont meglehetősen tartós, hosszú órákon át kiabált rajtam. Azt hiszem, itt még az 1 ml-es mintácskát sem fogom mind elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Sziszikee58

2018. június 6.

A katalógusban láttam meg, és nagyon megtetszett az illata. Egyszer használtam csak Oriflame parfümöt előtte, azt is szerettem. De ez egy csoda! Szerencsére féláron, 4000Ft-ért vettem meg, és már most szerelmes vagyok az illatába. ❤ Nálam 10/10-es :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 6.

bessie

2018. május 7.

Szerelem első szippantásra. De most komolyan, ez bitang jó parfüm. Ez az a parfüm aminek nem érdekelt volna az ára, ha a triplája is. Ez számomra a napocska. Remélem sosem szűnik meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 7.

mariannka13

2018. március 22.

Ezt bizony már más is írta, de számomra is ő A parfüm! :) Annyira különleges illat, édes-fűszeres, igazán egyedi! Sokáig érezni az illatát, igaz, az ember saját magán mindig hozzászokik, és azt hiszi, nem érezhető az illat, de ezt nagyon is lehet: reggel fújok magamra, majd dél körül megdicsérik rajtam, és kérdezik, hogy hmmm, mi ez az illat?, imádom!! :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Citral, Geraniol, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Red 40
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.