Oriflame

Ár:   7499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2014. október 20.

Lelőhely:   tanácsadónők

Megjelenés éve: 2014

Mint egy érzéki és hipnotikus illat, kecses és csábító. Ihlette a legendás  Kleopátra és Marcus Antonius. Ciprusos virágos illat gyümölcsös kiegészítésekkel.

Fej: ananász, frézia, grapefruit

Szív: ylang-ylang, narancsvirág, málna

Alap: szantálfa, pacsuli, vanília

Ár: 2990 Ft + postaköltség , Eladó: evelynney
Állapot: új, egy próbafújás történt, eredeti celofános csomagolásában küldöm, Helyszín: Ajka, fizetés: Foxpost vagy posta előre utalás után
Oriflame Possess EDP + Possess dezodor díszdobozban
Ár: 3690 , Eladó: evelynney
Állapot: új, egy próbafújás történt a parfümmel, a deo bontatlan, Helyszín: Ajka, fizetés: Foxpost vagy bármilyen postázási mód előre utalás után

sarosilaura

2020. március 3.

Abszolút nem egyezik az illat a katalógus illatáéval...Erős,öreges illat...Ennyi pénzért borzalom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 3.

flobianti

2020. január 4.

Kis mintát rendeltem belőle. Nem fogok nagyot venni. Édeske, nekem nem különleges.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 4.

kepviselofank

2019. december 27.

update: huhú, ma befújtam magam vele és rá kellett jönnöm, hogy hosszabb távon szörnyű. a környezetemben is megjegyezték, hogy mi ez rajtam, de nem jó értelemben.

anyukám kapta karácsonyra, de nekem adta, mert ő “nem hajlandó oriflame parfümöt magára fújni” (:D). elsőre nekem sem tetszett kifejezetten, de aztán ahogy száradt a bőrömön, teljesen kellemessé vált, ráadásul tényleg nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Csutak

2019. november 26.

Az illatspray változatot használom és imádom. :) Jó illata van és ugyan sokáig nem tart, de legalább ha le is izzadok, nem leszek büdöske.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

vanillacake

2019. október 5.

Elképesztően különleges parfüm! Kezdetben nagyon erőteljes és feltűnő . Elegancia, magabiztosság és luxus árad ebből az illatból. Ahogy már írták előttem is, tudni kell viselni. Egy idő után könnyedebbé, édeskéssé, fűszeressé válik, viszont még így is intenzív marad. Nemhiába Kleopátra ihlette meg a parfüm alkotóit, egy rendkívül nőies, érzéki, királynői illatot sikerült létrehozni. Szerintem megállná a helyét a designer parfümök között! Rajtam egész nap tart. Nagy kedvencem lett, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

hunhorntail81

2019. április 3.

Egyszerűen imádás!! Pár éve már használom és azt kell mondjam; ez vagyok én. Bár legelső alkalommal, túl merésznek, hivalkodónak tűnt, de leszáradás után egy kellemesen fűszeres , édes, de nem tolakodó illatfelhő marad, ami egész nap elkísér. Karakterességéből adódóan viselni tudni kell. Ár - érték arányban zseniális. A mínusz egy csillag csak azért van,mert többször belefutottam már olyan példányba, melynek nem zárt megfelelően a kupakja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Heni223

2019. március 20.

Ez a kedvenc parfümöm. Gyönyörű a tervezése és nagyon finom hosszan tartó illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

Renamena

2019. február 11.

Én ezt 1 hét után elajándékoztam, mert rosszul voltam az illatától.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Én ezt 1 hét után elajándékoztam, mert rosszul voltam az illatától.

Norci89

2018. szeptember 9.

Megvettem születésnapomra még a nyár elején,mintában előtte azért megkaptam! Eltelt a nyár...felvàltva használgattam,annyira akartam szeretni,annyit vártam rà,és valahogy nem megy ez,van egy fél üvegem,talán ha hűvösebb idő lesz újra bevetem,mert nagyon szeretném hogy működjön,az üvege nagyon szép:) ez mindenképp pozitív,az illata is az volt —míg nem lett állandó éke a parfümös polcomnak :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Kisztiii

2018. augusztus 3.

Nagyon szeretem az illatát, és az egyik legtartósabb "katalógusparfüm", amit próbáltam. Már a másodikat vettem meg februárban. Ilyenkor nyáron ritkán hordom, mert szerintem télies illat, akkor is inkább alkalmakkor viselem, szerintem nem mindennapra való parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Citral, Geraniol, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Red 40
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.