Oriflame

Ár:   8499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SimonEdina, Módosítva: 2018. április 3.

Lelőhely:   tanácsadónők

"Érezze az erőt és a határozottságot az Oriflame első férfiaknak készült, merész és egyedülállóan karakteres eau de parfum-jével, amelyet a legerősebb északi isten, Thor ereje ihletett. A rendkívül férfias illatot a hűvös, extrém frissességet árasztó jegyek teszik különlegessé és feledhetetlenné."

ERRIIIKKKK

2019. február 14.

Jelenleg a legkedvesebb illatom, még a Travalo beszerzésén is elgondolkodtam, mert naphosszat érezni akarom ezt az illatot, holott a reggeli fújás is tartósan megmarad a ruhában.

Nem szeretnék írni az illat minden összetevőjére kiterjedő elemzést, s nem is tudok, sokkal inkább a mindennapi benyomást írom le: nem hiszem el, hogy legelső alkalommal nem tetszett. Néhány nap leforgása alatt egy mindennap használt illat lett. Nagyon elegáns illat, nagyon jó tartósággal. A nyári hőségben hálás leszek a jeges vonalért, de a mostani hideg napokban is abszolút hordható.

A nyitány tényleg fagyos, aquás és torkot kaparóan borsos, a szívillat azonban sokkal “langyosabb” és lesz aromája a borsnak, nem csak éle. A jeges fejjegy végig kíséri a műt, s ad neki egy újító oldalt ami nekem szokatlan kompozíció, de szeretnék több hasonlót megismerni (ha van valakinek tudomása, hasonszőrű illatról, kérem írja meg nekem).

ERRIIIKKKK
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 14.

aranypáva

2019. február 9.

Nőként használom, nagyon szeretem, az én bőrömmel szuperül igazodik. Enyhe citrusos bergamotos illata van, keleties fűszerekkel. Nagyon tartós, egy fújás bőven elég. Nem fájdul meg tőle a fejem. A ruháimon is érezhető a tartóssága.
Nagy kedvenc lesz.

aranypáva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

Nagy kedvenc lesz.

abicicaaa

2019. január 8.

Ugyanolyan otromba es torokszorito, mint a noi parja, ha nem rosszabb. Thor es Idun nagyon egymashoz illenek. Fogalmam sincs, hogy tudtam igy bevalasztani egymás utan kétszer is. Paromnak tetszik, de nekem fejfajasom lesz tole. Szornyen eros, egy fujas is tul sok. Erzem, ahogy a jeges illatjegyek a torkomat szoritjak

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. december 22.

Nagyon egyedi illatal rendelkezik ez az Edp. Nem az a tipikus férfiparfüm, hanem egyediséget sugall. Nagyon kellemes, hosszantartó illat.

bendi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 22.

SimonEdina

2018. április 15.

Februárban van a párom és az én névnapom is, édesanyámtól megkaptuk mind a kettő illatot, párban.
Megszimatoltam és kapásból szerelem lett, én nagyon szeretem Rajta. Hosszan tartó, finom, férfias illat és szerencsére Ő is nagyon szereti. Az üvege szép, különleges. 5* Nekem hasonlít a Paco Rabanne Invictusára, az a párom illata alapvetően.
A parfüm párja illatra nem olyan, mint az Olympea, de nagyon hangulatfüggő illat, vagy nagyon imádja az ember vagy nem, de általában azt is imádjuk. :)

SimonEdina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Coumarin, Citronellol, Limonene, Linalool, Citral, Geraniol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Phenoxyethanol