Oriflame

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Melinda, Módosítva: 2012. február 23.

Kiszerelés:   1,5 g
Lelőhely:   tanácsadónők
Bőrtípus:   Normál

8 árnyalatban kapható.

Ár: 500 Ft , Eladó: Gigrix
Állapot: párszor használt, majdnem tele van, Helyszín: Dunakeszi, fizetés: posta, FOXPOST

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

zdoreebaba

2020. december 15.

Több árnyalatban is megvolt (lila, kék, bézs) de mindegyik nagyon porolt, nehéz volt eloszlatni. Pigmentáltsága közepesnek mondható, viszont nem tartott sokáig a szemeimen. A csomagolása is elég gagyi műanyag volt, a teteje állandóan lepattant. Elhasználtam őket, mert nem volt szívem kidobni, de nem dobtam hátast tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

Julus92

2019. augusztus 10.

Tiniként sok ilyen szemhéjpúderem volt, akkoriban nagyon szerettem ezeket. Ma már más cuccokhoz nyúlok szívesebben, de szerintem saját kategóriájában nem egy rossz por ez, nálam egész tartós is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Sziszikee58

2019. április 2.

True Black színben van meg nekem, és imádom! Nem kenődik, tartós, szép színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

Nikolaj

2018. január 10.

A Copper Plum árnyalatban van meg. Valami extrém gyönyörű, burgundis, mályvás szín. Szemhéj alappan nyilván sokkal tartósabb és a színe is pigmentáltabb, de nélküle egy nagyon természetes, "ártatlan" hatást lehet elérni. Nagyon jól satírozható. Kicsit poroz, de jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Jeanette88

2017. november 27.

Csalódott vagyok, rögtön 2 árnyalatban vettem meg, a Champagne Pearl és a Silver Grey. Sokkal többet vártam kis csillogást adnak, de kb. csak én tudom h reggel kifestettem magam. :(
Kevéssé pigmentált mint a többi amit eddig a katalógusból vettem, persze elhasználom, hétköznapokra leginkább.
Szerencsére olcsó volt, így nem bánkódom nagyon miatta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

Szerencsére olcsó volt, így nem bánkódom nagyon miatta.

Joaninha

2017. november 16.

Kellemes csalódást okozott ez a kis mono szemhéjpúder. A pezsgős árnyalatra ruháztam be és meglepően jó minőségű termék. Nem porzik, nem csillámlik az egész fejem tőle és tartós is, vagyis nem ül meg a szemzugakban. Akkor is teljes mértékben viselhető, ha nem teszek alá bázist. Szoktam csak magában is használni, illetve highlighternek a szemzugba és a szemöldök alá is. Megéri az árát szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

ilovex

2017. július 3.

Az árnyalat ami nekem meg van, az a Brown. Mindig is sötét matt barna színű szemhéjpúdert kerestem. Én általában csak a mélyítővonalba szoktam használni hogy egy kis kontúrt adjak vele a szememnek. Ha az egész szememre vinném fel túl sötét lenne. Az én szememen tartós, pedig nem használok se alá se fölé semmit. Utóbbi időben jöttem rá, hogy mattsága miatt tökéletesen használható kontúrozóként is, így annak is bevetettem, és azt kell mondjam tökéletes. Inkább már csak kontúrhoz használom, de valami fantasztikus, egész nap tart. Használom kb 3-4 hónapja minden nap, és alig fogyott belőle, csak egy pici mélyedés látszódik a termékben. Szeretem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

Alicee4

2017. június 29.

Nem vagyok vele megelégedve. Nem túl jól pigmentált és nem is tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

Nem vagyok vele megelégedve. Nem túl jól pigmentált és nem is tartós.

pixxie94

2016. november 12.

A világos rózsaszín van meg, használhatatlan, sehogy sem tudtam színt kicsikarni belőle. Egy forintot sem ér meg

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

dia0311

2016. november 5.

Hétköznapokra szoktam használni a Champagne Pearl árnyalatot, ami egy alig észrevehető, fényes, fehéres-sárgás árnyalat (nem tudom leírni, de számomra semmiképp se pezsgőszínű). Nálam tartós, nem igazán látszik, de arra jó, hogy én tudom, hogy van valami a szememen, de mások ne nagyon szúrják ki. :) (bár ennek nem tudom, mi értelme, mindegy)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil
Parabének: Methylparaben, Propylparaben