Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2015. február 7.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek

80%-ban organikus aloe verát tartalmazó kellemes, illatmentes zselé. Nyugtató hatású. A fáradt, fakó, a stressz hatásainak kitett bőr nyugtatására ajánlott.

loju

2015. március 26.

Nagyon jó kis krém, kár, hogy már nem lehet kapni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 26.

Nagyon jó kis krém, kár, hogy már nem lehet kapni!

im

2014. november 6.

A zsíros bőrömre nekem pont elég volt a hidratáló hatása télen is. Sminkelni is tudtam rá. De nyilván vannak ettől sokkal jobb krémek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 6.

Fenolia

2014. július 3.

Nekem nem szereti az arcbőröm… kicsi viszket tőle, nem nyugtatja meg és még szárít is. Helyileg kis pirosságokra, égésekre meg más aloe vera gél jobban bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 3.

prehalekjudit

2014. május 15.

Isteni kis krém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 15.

Isteni kis krém!

Tinuska

2014. április 21.

nagyon szeretem! az az egyetlen problémám vele, hogy nehéz leszedni... amúgy nagyon puha bőrt varázsol :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 21.

k.ingrid90

2014. március 26.

Nekem is van belőle itthon. Nyáron szoktam használni, mert nagyon hamar megég az arcom és másnap már hámlik is, de ezzel a kis krémmel a hámlást elkerülöm és marad a napbarnított pofi :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 26.

zsofia93

2014. február 10.

Nekem a pattanásaimat eltüntette, nagyon szeretem, sajnálom hogy mostanában nem látom a katalógusokban, pedig mindig reménykedem :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 10.

Monik

2013. november 4.

Valóban hűsítő, nyugtató hatású, de semmi extra...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 4.

Valóban hűsítő, nyugtató hatású, de semmi extra...

drica

2013. október 26.

Tökéletes megoldás nyárra, amikor minden más hidratáló zsíros után érzetet hagy. nyugtatja a napozástól igénybe vett bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 26.

margareta

2013. augusztus 29.

Nekem semmi pozitívumot nem okozott. Piros pöttyös lett tőle a bőröm, pedig pontosan azért vettem, hogy az aloe vera gyulladáscsökkentő és más egyéb pozitív hatását élvezhessem.... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Methyl Gluceth-20

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Narancssárga.