Oriflame

Ár:   600 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: thaly, Módosítva: 2012. július 6.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Hidratáló és revitalizáló hatású arcmaszk organikus citromkivonattal és szemvidítófűvel. Frissíti és hűsíti az arcbőrt.

Kiszerelés: 50 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Tory666

2013. november 6.

Szerintem is abszolút feledhető, tényleg frissít picit, de ennyi. Az illata jó, de nem használtam el azóta sem, pedig már öreg darab...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 6.

VeraTala

2013. április 1.

Kicsit frissít, kicsit puhább lesz a bőröm, de főleg az illata tetszik. Semmi extra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

agica1989

2012. október 14.

Sajnos én is pont ezt tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 14.

Sajnos én is pont ezt tapasztaltam.

chyny-eve

2012. szeptember 20.

Megvettem, mikor akciós volt, én azon kívül, hogy felkentem és lemostam az arcomról, nagy változást nemigazán vettem észre..... talán picit tényleg frissíti, de nem nagy szám...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Propylene Glycol

Oleth-20 ti I eu 1 0

Methylparaben i I ta I par 0 0