Oriflame

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2015. július 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Matilda

2015. november 5.

Régen volt ilyenem, de nem vettem újra. Jól tisztít, jó az illata, sokáig ki is tartott, de a pattanásokkal nem sok mindent tett, ahhoz képest meg drága, a 600 Ft-os Baleás többet tud meg jobbak az összetevői.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 5.

SCOFIELD

2015. november 5.

Amikor először használtam utáltam az illatát, olyan érzésem volt tőle, mintha csípne, pedig nem csípett :D Emiatt abbahagytam a használatát. Pár hónap elteltével újra elővettem, és most már imádom az illatát :) Sminklemosás után szoktam felkenni, kb fél percet rajta hagyom, aztán lemosom. Eddig nem csinált semmit a pattanásaimmal, de mintha a pattikat leszámítva a bőröm szebb lenne tőle. Én ajándékba kaptam, ennyi pénzt nem adnék érte. Arcfrissítésnek tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 5.

Mogyi

2015. július 12.

Az első pár használatnál szépen tisztított, és láttam, hogy a pattanásaim sem kedvelik szerencsére, de utána nem igazán tette a dolgát. A várt hatás elmaradt! :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

Norkaa

2015. június 23.

A mitesszeres bőrömre nagyon megfelel és az illatát is nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 23.

A mitesszeres bőrömre nagyon megfelel és az illatát is nagyon szeretem

mariann25

2015. május 1.

Problémás volt a bőröm eléggé, míg nem elkezdtem használni ezt a terméket! Nagyon szépen letisztult az arcom, használva a hozzá illő krémet, de egy idő után szárította a bőröm! Így csak hébe-hóba alkalmazom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

tiamoitalia

2015. április 15.

Nagyon szerettem, de most már mást használok. Keveseb pattanás jott ki az arcamon, nem volt tole annyira zsiros az arcborom. Szeretem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 15.

tdorina3

2015. március 22.

Talán kétszer is újrarendeltem, de ma már mást használok. Igazából nem értem, miért Pure Nature, mikor ennyi parabént (is) tartalmaz. Ettől eltekintve szerettem, és ha valamivel szebb összetevői lennének, akkor megkapná a négyest, de így csak hármas.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

kesha420

2015. március 15.

Kombinált bőrre maximum nyáron jó, mert amúgy nagyon szárít. A szagát utáltam, viszont tette a dolgát és felfrissítette a bőröm. Újra nem veszem, mert ez tényleg csak zsíros bőrre jó, nekem sok volt, de biztos vagyok benne, hogy azoknak be fog válni, akik csúnya pattanásokkal küzdenek és télen is fénylik a bőrük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

littlebunny

2015. január 20.

minden este használom, így az alapból zsíros, és pattanásos bőröm, sokkal szebb lett :) télen, kicsit szárít, de egy kis arckrémmel ez nem probléma :) újravenném!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

bokorbogi93

2014. november 27.

Még valamikor márciusban rendeltem meg, majd utána a nappali arckrémet és tonikot is. Egyszerűen imádom. Pattanásokra hajlamos a bőröm és zsírosodásra is, de ez rendbe tette. Most is van pattanásom, teljesen nem szűntek meg,de ez sokat segített. Még mindig megvan kb. 15 %-a. Már most gondolkodom az újra vételén, de sajnos ebben a csomagolásban nem láttam. Nekem tökéletes lenne, ha most már nem szárítaná egy picit az arcomat télen. Nyáron nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.