Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Babooca, az összetevőket feltöltötte: Suklaakeiju, Módosítva: 2015. július 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Frissítő és hűsítő hatású, hidratáló szemkörnyékápoló gél körte- és nektarinkivonattal.

orsipanka

2019. november 21.

Színtelen, szagtalan, nem irritál. Reggel használom, jól beszívódik, lehet rá sminkelni. Sok hatását nem látom, de remélem megelőzésre elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 21.

Froci

2017. május 1.

Semmire nem jó, csalódás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

Semmire nem jó, csalódás!

Monaline

2016. március 20.

Megvettem, mert olcsó volt, de kb. annyit is ér. Semmi különös. Van egy kis frissítő hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 20.

HontiAgi

2015. május 14.

Sokmindent nem csinál, de ha bedobom estére a hűtőbe másnap kellemesen hűsíti a szemkörnyékem. A baj csak az, hogy ezt bármilyen krém tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

adrienn0507

2014. december 31.

Akciósan vettem 400 forintért. Az ég világon semmit nem érzek a használatától, bár nincs is túl sok tapasztalatom szemkrémek terén. Illata nincs, nekem nem csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 31.

jurcsak.viki

2014. szeptember 3.

Én már egy ideje használom, semmi hatását nem látom. Én örülök, hogy nincs benne parfüm, azzal nincs gond, a szemem köré amúgy sem akarok parfümmel teli krémet/zselét kenni. Semleges véleményeim vannak róla, egy kicsikét csíp, se nem csinál túl jót, se nem túl rosszat kategória.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

ST-ke

2013. december 11.

valahogy olyan kis semmilyen. talán ha hűtőben tartanám, reggel nagy megkönnyebbülés lenne. jó pont hogy nem csíp, hogy mégis használok valamit szemkörnyékre, hiszen elvileg oda amúgy is külön krémet használnék. viszont utálom az állagát, lefolyik az ujjamról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

Yellow Paca

2013. november 14.

Semmi illat, zselés állag. Smink lemosás után csípi a szemem, smink elött mint hidratáló nem csíp. Nem érzem hogy frissítene, vagy hűsítene, de azér jó tudni hogy felkentem valamit a szemem alá- köré, ami ápolja. Egy magában nem venném újra, annó szettben vettem, de úgy megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 14.

hila

2013. október 28.

Kicsit csíp, semmi illata, és semmi hatása. Hát ezért kár volt. Szerencsére olyan kicsi, hogy sok helyet nem foglal, és legalább akciósan vettem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 28.

Oleth-20 ti I eu 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.