Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _Hencsy_, Módosítva: 2011. november 12.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

HAJBAREGINA

2016. május 19.

Nem teljes mértékben, de meg vagyok vele elégedve. A pattanásaimat nem igazán tüntette el, viszont a zsíros/kombinált arcbőrömön nagyon sokat segít. Használat után néha kicsit úgy érzem , hogy húzódik tőle az arcbőröm, viszont ezt kompenzálja az éjszakai krémem hidratálása. Reggeli használatra is szeretem, mert nagyon felfrissíti a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

vamgirl19

2016. május 9.

Nagyon szeretem, többször újra is rendeltem. Néha kipróbálok más termékeket is, de egyik sem használ annyira, mint ez. Nem szárít, nem lesz zsírosabb sem tőle a bőröm. Csodát nem tesz, de tisztának és frissnek érzem tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

Orihime5

2016. március 15.

évek óta ezt használom,és nagypn jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 15.

évek óta ezt használom,és nagypn jó

MikoAlice

2016. február 16.

Arcmosás után nagyon fénylik tőle a bőröm. Túlsáhosan is tisztít és szárít. Tuti nem veszem újra. De legalább az illata jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 16.

Zssu

2015. december 27.

Használat után frissítő, tiszta érzést biztosít. A túl sok használat viszont szárazsághoz vezet. Nagyon jó termék, de a pattanásokkal nem igazán veszi fel a harcot. Mint már említették előttem az adagolója azért megérdemel egy pluszpontot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 27.

Macsek12

2015. július 10.

Nagyon jól hámlasz és mélyen a pórusokig behatol,nagyon szeretem az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 10.

krémparádé

2015. június 27.

Nagyon szeretem, az adagoló külön pluszpont, nincsen elguruló/elrepedő kupakprobléma és nem folyik ki, nem dugul el...Az illata friss, a hatása jó, szeretném egyszer újravenni! Ha jól belegondolok, az eddigi arcradírjaim közül az egyik legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 27.

HN15

2015. február 21.

Tényleg jól tisztít és hűs érzetet nyújt a bőrnek,de én sem vettem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 21.

Tényleg jól tisztít és hűs érzetet nyújt a bőrnek,de én sem vettem újra.

dorinahezso

2015. január 22.

Sokáig használtam minden nap és segített a bőrproblémáimon. Sokszor újravettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

Sokáig használtam minden nap és segített a bőrproblémáimon. Sokszor újravettem.

littlebunny

2015. január 20.

sokáig elég, régóta használom. de csak azért hogy elfogyjon. nem veszem újra. szépen tisztítja az arcom, de a pattanásaim nem tűnnek el tőle..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.