Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _Hencsy_, Módosítva: 2011. november 12.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

sarah1998

2014. július 31.

Régebben ilyet használtam és nekem bevált. Frissít és nem hagy zsíros érzetet. Elgondolkodom hogy újra vegyem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 31.

zsofi0808

2014. július 18.

Több, mint egy éve használom ezt az arcradírt hetente 1-2 alkalommal, a tonikjával együtt. Nem érzem, hogy túl sok mindent csinálna a bőrömmel, az alapozót szépen eltávolítja, de a pattanásaimmal és a mitesszereimmel nem tud mit kezdeni. Úgy gondolom, hogy van az oriflame-nek ennél jobb arctisztító termékcsaládja is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 18.

Tündér9

2014. július 2.

Nagyon enyhék benne a szemcsék, így mindennapos arctisztításra is alkalmas. Van ennél jobb arclemosó is, de a párom pattanásos bőrén teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

bdori

2014. március 27.

Tisztábbnak érzem utána a bőröm,de semmi különös

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 27.

Tisztábbnak érzem utána a bőröm,de semmi különös

Judit10

2013. augusztus 29.

Szerintem teljesíti a dolgát. Az arcom sima lesz tőle, és nem zsírosodik olyan könnyen. Bár egy kicsit drága, a szemcsék pedig lehetnének erőteljesebbek, így jobban lehetne radírozni. Az illatát és kifejezetten szeretem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

jkinga

2013. augusztus 22.

Én mindennapos arctisztítónak használom. Jól tisztít de egy kicsit szárítja az arcomat. A szemcséket én kifejezetten szeretem benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Hunny14

2013. augusztus 20.

Az illata nagyon rossz, a szemcséi pedig konkrétan csak dísznek vannak benne, túl nagyok, egyáltalán nem radíroznak. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

nagy.nikike

2013. július 21.

Egy flakonnal elhasználtam nem volt rossz de nem is igazán jó. A hatása elment, tisztábbnak éreztem a bőröm de pattanásaimmal nem tett semmit és eléggé szárított.
Nem hiszem hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 21.

Nem hiszem hogy újra veszem.

Monika20

2013. július 21.

Ez nagyon jo!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 21.

Ez nagyon jo!!

mazsola363

2013. július 15.

Nekem még a kozmetikusom ajánlotta minden napos használatra, hogy próbáljam ki és bevált! Egy flakont elhasználtam és azóta kevésbé zsírosodik a bőröm, a pattanásaim nagy részét is eltüntette, sokkal szebb az arcom, mint előtte volt. A kis szemcsék szépen leradírozzák az arcbőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.