Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _Hencsy_, Módosítva: 2011. november 12.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

manocska81

2013. április 10.

Engem is szárít. Sajnálom, mert a hatását tekintve nem lenne ez rossz termék. Elment a tubus, de nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

Dalmi

2013. március 18.

Az utóbbi egy hónapban nagyon sok pattanásom lett. Szerintem az okozhatta, hogy minden nap használtam ezt. Most pár napja abbahagytam és kezd szépen tisztulni az arcom, szerintem jobb, ha csak hetente egyszer használom a jövőben. Kár, mert tényleg frissít, de le kell hogy húzzam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.

katuska8

2013. február 19.

Minden este használtam, amikor még volt itthon. Az illata finom, nem tolakodó. Nagyon soat segített a pattanásos arcomon és azóta kevésbé zsírosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 19.

sss sss

2012. augusztus 29.

Szeretem, nagyon jól tisztít, frissnek érzem az arcom utána. Emellett pedig kellemes az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

florien

2012. augusztus 26.

Nagyon szerettem Jól tisztította az arcom. Elfogyott de nem venném újra. :( Van jobb is ebben az árkategóriában.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

macskajaj

2012. május 11.

Nem vagyok elájulva tőle, de mindennapos arclemosónak tökéletes. Az illatát valamiért imádom, és a szemcsék is baromi jók. Szerintem amúgy mitesszerekre hatásosabb, mint a pattanásokra. Összességében jó kis termék:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 11.

Adél Zsanna

2012. március 7.

Nagyon jó. Tényleg!
Tudom ajánlani a problémás bőrűeknek, kíméletesen radírozza a bőrt, de kíméletlenül tisztítja. :D
Persze a rendszeres kozmetikus által végzett nagy - vagy tini kezelés szükséges bármit is használjunk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 7.

Nagyon jó. Tényleg!

juluka94

2012. március 2.

Többféle arctisztítót használok váltogatva, köztük van ez is. Én szeretem, leradírozza a bőröm ahogy kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 2.

noxibaba

2012. január 8.

Szerintem ez az egyik legjobb arctisztítójuk, amit az Oriflameből használtam. Gyengéden radíroz, tesz a mitesszerek ellen és frissíti a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 8.

onecrimsonnight

2011. december 26.

Én most vettem ilyet, mert a régebbi arclemosó géljük most fogyott el nekem és már nem gyártanak olyat. Féltem, hogy ez túl erősen fog radírozni és nagyon kiszárítja majd az arcom, de szerencsére nem:)
Nagyon frissítő a benne lévő mentol miatt, és jól tisztít. Kicsit szárít,de az én bőröm így télen amúgy is szárazabb. Nekem összességében bejön, kíméletesen de egyben hatékonyan is tisztít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 26.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.