Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _Hencsy_, Módosítva: 2011. november 12.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Nefertiti

2011. december 9.

Borradirnak nagyon gyenge, keves szemcse van benne ahhoz, h valoban jo legyen. Engem nagyon szaritott, ezert nem hasznaltam el, tovabb adtam :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 9.

Ella

2011. november 18.

Én meg pont azt vettem észre, hogy erősen radíroz és tartósan szárítja az arcom. Ez nálam egyértelműen pozitívum! Nagyon jó termék, kellemesen csalódtam benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 18.

radioaktiva

2011. november 12.

Nagyon szeretem ezt a lemosót. Elég érzékeny a bőröm, így nekem elég a valóban nem túl erős radírozó hatása. Szeretem, hogy utána nem húzódik és nem szárad ki a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 12.

_Hencsy_

2011. november 4.

Az illata nagyon jó, de a radírok nagyon gyengék benne. Egy ideig használtam, de aztán másnapra egy csomó pici fehér pati jött ki, ezért én testradírnak használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. november 4.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.