Oriflame

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sziszikee58, Módosítva: 2019. augusztus 14.

Lelőhely:   tanácsadónők

"Egy kis frissesség a zsúfolt nagyvárosi élet forgatagában, a természet ihlette illatcsokorral. Permetezd a spray cologne-t a teljes testfelületre, és élvezd a merész virágos jegyek hűsítő érzékiségét."

A tégely újrahasznosított műanyagot tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

zdoreebaba

2021. július 9.

Anyu kapta még tavaly szülinapi ajándékba és nagyon szereti. Ez egy igazi svéd illat, aminek a csomagolása újrahasznosított műanyagból készült. Virágos-keleties illatcsaládba sorolható, amiben a kék áfonyát a friss frézia és a pézsma ölel körül. Nem egy tartós spray, napjában többször frissíteni kell, de egy kellemes élményt nyújtó tavaszi-nyári finomság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 9.

berenisz

2020. augusztus 26.

Kiprobáltam, vásároltam egyet, bízva, hogy jó illata lesz. Az illata tetszik, teljesen elégedett vagyok, viszont a bőröm valamiért nem szereti. A nyakamra és környékére szoktam picit fújni, de észrevettem, hogy amikor pár napot használtam egymás után, kiütöttem tőle. Nem vészesen, de lett 3-4 kisebb pattanás. Elhasználom, ami maradt, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.