Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2012. július 18.

Lelőhely:   tanácsadónők

A Signature Heritage Eau de Toilette férfias aromáját a paprika és a fekete kávé különleges harmóniája adja. A stílusos, magabiztos férfiak illata.

Kiszerelés: 75 ml

Laci

2012. augusztus 7.

Na ezt elneveztem mai naptól auraparfümnek. Aki sikkes üzletember-aurára vágyik, az ilyet vegyen magának. Az én bőrömről hamar eltűnik a kávé és ami marad, az a titok, a rejtély, a csábítás, ravaszság, az úri méltóság. Pazar illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Laci

2012. augusztus 6.

Pont ma sikerült megszagolnom. Abszolút nem erre számítottam, valami sokkal orientálisabb, füstösebb illatra, de irtózatosan bejött. Most elég is volt a túl édesből, ez pont annyira bújós illat, amennyire kell. Meglepődtem, hogy az Oriflame tud ilyen jó dolgokat alkotni. Holnap érkezik egy Excite társaságában, azt is nagyon várjuk. Csillagos 5! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

bandita

2012. július 19.

Ez az illat hatását tekintve felülmúlja a márka Flamboyant illatát is. Kifinomult, pikáns, a kávé jegy leheletkönnyedén érződik a bőrön és az alkohol elpárolgása után csodás harmóniában kel életre a a bőr meleg bársonyán. Nem karcos, nem erőszakos. Érzéki, szeretetteljes, ugyanakkor nem hétköznapian férfias illat.
Az ártatlan fehér bárányok is éppolyan magabiztosan viselhetik, mint a tüzes tekintetű "rosszfiúk".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Citral, Eugenol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200

Színezék. Lilás piros.