Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2017. július 13.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

A borotvazselé nemcsak egyenletes, sima bőrfelszínt nyújt, hanem hidratálja is a bőrt. Összetevőinek köszönhetően csökkenti a szőrnövekedés mértékét. Bőrpuhító selyemproteint és antioxidáns selyemkivonatot tartalmaz.

CocoSunrise

2013. november 13.

Jajj mekkora meglepetés! Igazából csak úgy vettem, hogy legyen, hónapokig állt a fiókban. Nagyon jó! Az én bőröm hajlamos a kipirosodásra és kiszáradásra borotválás után, de ez a termék megoldja mindkét problémát. Pihe puha sima bőrt hagy maga után a már megszokott piros pöttyök sem jönnek elő. Nem vettem észre, hogy sok kellene, én nem rakok belőle sokat... csak az zavaró, hogy ugye áttetsző gél és könnyű sokat rakni ha nem figyel az ember, mert nem látszik vizes bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

bambusz09

2013. augusztus 11.

Bevallom, amikor először kipróbáltam, azt hittem, hogy fel fog habosodni. Nem így történt... ezen kívül nagyon szeretem, mert felpuhítja a bőrt és secc-perc alatt le lehet vele borotválni. Jól hidratál is és az illatát is szeretem.
Negatívum, hogy valóban sok kell belőle, talán pont azért, mert nem lesz habos. Nem tudom. Ezért én is levonok 1 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

mrnn

2013. június 6.

Nagyon jól hidratál,használata után semmi szükség testápolóra! Viszont! Nem gazdaságos,sok kell belőle,ezért - 1 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

kissbarbara1990

2013. május 5.

A tubus legvégén járok. A lábszárakon és hónaljakon használom. A lábszáraim tele vannak vörös pöttyökkel tőle és egyáltalán nem hidratált a bőröm, nem lassítja a szőrnövekedést és engem zavar az is hogy felkenem és mire az egyik lábam végére érek mintha nem is lenne a bőrömön. A hónaljam meg egyenesen viszket tőle a borotválás után napokig. Az illata egyáltalán nem gyere be nekem kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 5.

Orimaniac

2013. április 30.

Ez tényleg nagyon jó kis termék. Isteni illata van, zselés állagú (nem habzik). Ami a szőrnövekedés csökkenését illeti, én nem vettem észre hogy lassabban nőne. Leteszteltem úgy, hogy egy hónapig csak az egyik lábamon használtam, a másikat sima tusfürdővel borotváltam, de nem láttam különbséget a kettő között (lehet több idő kell neki míg kifejti a hatását). Az viszont oriási pozitívum, hogy ez valóban hidratálja a bőrt, szép selymes lesz tőle, és nincs égő érzés borotválkozás utána!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Silk Amino Acids, Urea
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.