Oriflame

Ár:   399 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2012. június 21.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A szappan formulája gyengéden tisztítja az érzékeny bőrt. Hidratáló selyemproteint és glicerint, nyugtató kamillát és bőrvédő allantoint tartalmaz. Hatására a bőr selymesen puha lesz. A növényi alapú szappan lágy habot képez, pazar illata van.

Kiszerelés: 100 g

JudithBeauty

2017. november 25.

Imádom az Oriflame szappanjait, és a visszatérő kedvencek közül ez az egyik. Kézmosásra használom elsősorban, és örömmel vettem tudomásul, hogy nem szárítja a bőrt. Az illata nagyon finom virágos illat, harmonizál a többi Silk termékcsalád tagjával. Meglepően sokáig tart, már a tapintása is selymes érzetű.
Nem látok fotót a csomagolásról vagy a termékről, de egyébként a szappan csomagolása olyan papír alapú, mint mondjuk a Dove vagy a Nivea szappanoknál. Nekem ez plusz pont. 5 csillagot adok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

Enci76

2017. február 4.

Eljutottam odáig, hogy beinvesztáltam kettő ilyen szappanra, úgy hogy még nem ismertem, és az itt olvasottak alapján döntöttem. Illata visszafogott, egy végtelen kellemes édeskés parfümhöz tudnám hasonlítani. Nagyon szépen tisztit, jól habzik, de enyhén szárít. Hogy mennyire tartós, azt még nem tudom, de a logó ami bele van gravírozva a második mosás után eltűnt. Alapjáraton teszi a dolgát, ahogy egy szappanhoz illik. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 4.

kissbarbara1990

2013. május 5.

Nagyon tetszik az illata. Alaposan habzik és nem szárítja a bőrömet. Megfelelően tisztít és az illata sokáig érződik. Legutóbb vele borotváltam hónaljat és nem pattogtam ki és nem is viszkettem. Olcsó és nagyon jó szappan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 5.

nikus23

2013. január 13.

Szerintem nagyon jo az erzekeny borre, az illata is nagyon jo, jol hidratal, ajanlom mindenkinek.!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 13.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Silk Amino Acids, Sorbitol