Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2013. május 6.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

A testradír felkészíti a bőrt az önbarnításra és a napozásra. Használatával elkerülhető, hogy a bőr foltosan barnuljon le. A testradír pH-semleges formulát, mandulahéjőrleményt és hidratáló E-vitamint tartalmaz. Szappanmentes, tisztítja, puhává, simábbá teszi a bőrt, és elősegíti egyenletes barnulását.

Kiszerelés: 200 ml

Seila

2018. szeptember 13.

Teljesen átlagos testradír. Nem hidratál, csak minimálisan radíroz, az illata pedig émelyítő, egyáltalán nem tetszik. Nem mondanám reménytelennek, mert valamennyire tényleg simábbá teszi a bőrt, de semmi egyéb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

balankaa01

2016. július 28.

Elég jól radíroz, de az illata elviselhetetlen. Drága is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

Elég jól radíroz, de az illata elviselhetetlen. Drága is..

Cu2tka-baba

2015. február 15.

Hát nem egy nagy szám. Mániákus bőrradírozó vagyok. Heti 1-2 x általában a hajmosásokhoz időzítve a fullszervíz része. Nem fordulhat elő olyan, hogy kimarad:) De ez nem nyerte el a tetszésemet. 2 részben használtam el, mert egy idő után zavart az illata. Átlagos hatás és úgy kb minden átlagos. Szerintem a normál ára túlzás nagyon. Nem veszem újra, de elment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

trisztan

2014. augusztus 6.

Szerintem olyan átlagos testradírra sikerült ez a termék.
Nagyon krémes az állaga, nekem már túlzottan is az, és nehezen lehet lemosni a bőrről.
Kíméletesen radíroz, és érezhetően simább lesz utána a bőr.
Az illata nekem semmi extra, összességében max. 4 csillagot tudok adni neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

Szerintem olyan átlagos testradírra sikerült ez a termék.
Kíméletesen radíroz, és érezhetően simább lesz utána a bőr.
Az illata nekem semmi extra, összességében max. 4 csillagot tudok adni neki.

cinoci

2014. július 3.

Kíméletes, de azért hatékony testradír, akinek érzékenyebb a bőre, annak tökéletes választás. Nem karcolja össze -vissza a bőrömet, de azért érezhetően puhább a tapintása. Az illata is rendben van, egyedül amiatt adok neki négyest, mert roppant erősen zár, és nagyon nehezen nyílik a teteje, igazi köröm-gyilkos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 3.

Moonlight

2014. május 16.

Nem leszek túlzottan kőszívű, bár nem vagyok elájulva tőle. Kicsit többet vártam. A Müllerben kapható 400pár ft-os cseresznyés is könnyedén lekörözi.
Na de jöjjön néhány tapasztalat:
1. Van benne szemcse,ami nem olvadós. Engem finom homokra emlékeztet. Abszolút nem durva.
2. Radíroz. Na kösz,ezt azért elvártam. Előző pontban ismertetett tulajdonságánál fogva,csak minimálisan érezni, hogy dolgozik, erőbefektetés szükséges, neki kell esni na, nincs mese.
3. Állaga kicsit zselé szerű, színtelen. De lemosáskor legalább habzik (ami a rögeszmém :D)
4. Az illatát el tudnám képzelni kellemesebbnek is (attól,hogy az önbarnító testápolónak van egy fura szaga,az rendben van,de a tusi párjába miért kell ugyanazt átültetni?) de legalább nem túl büdös,és erősnek sem mondható. Ezzel kapcsolatban a csokikon lévő eldugott felirat jut eszembe: nyomokban mogyorót is tartalmazhat. Hát ,ez virágillatot még nyomokban se.
Csüccs le,megkapod a 3-ast!
Most biztos jól elrettentettem mindenkit. :)
Pedig nem borzasztó,csak én a karcolósabb,erősebb szemcsékhez szoktam. Akinek kíméletes cucc kell,annak jó választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 16.

Na de jöjjön néhány tapasztalat:
Csüccs le,megkapod a 3-ast!
Most biztos jól elrettentettem mindenkit. :)

Habchók

2013. május 8.

Nagyon jó kis testradír! Most rendeltem meg a testápoló tesójával együtt, mivel most önbarnításba fogtam. Máskülönben nem is vennék bőrradírt, mert azt magamnak gyártok otthon. Na de a termékről: Nagy bizalommal éltem a termék iránt, mivel tanácsadóként már rengeteg Silk Beauty terméket adtam el, így volt némi referenciám, hogy ez nem lehet olyan rossz. És nem csalódtam! Kellemes radír, kellemes illattal. Egy tanács, hogy nedves bőrre vigyétek fel, mert különben kellemetlen érzés kicsit a használata. Azért kap csak 4-est, mivel használtam már ennél jobb bőrradírt, de ettől függetlenül a célra, amiért vettem megfelel, mert a bőröm valóban bársonyosan puha lett tőle és nem szárította ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Silk Amino Acids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.