Oriflame

Ár:   6499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   tanácsadónők

Engedje szabadjára fantáziáját az illattal, melyet E. L. James erotikus, mulattató, ugyanakkor mélyen megindító könyve, a Szürke ötven árnyalata, ihletett.

Egy provokatív illat érzéki jegyekkel. A zamatos fekete ribizli, az édes szantálfa, és a pazar gyömbérvirág teszi ellenállhatatlanná. Egy buja, szexi illat, szenvedélyes hölgyeknek.

Ár: 4000 Ft , Eladó: zdoreebaba
Állapot: Új, Helyszín: Balassagyarmat, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges, bármely verzió lehetséges
Oriflame So Fever Her EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

fioretta

2021. április 24.

Édes-fűszeres nyitány, eleinte vannak pillanatok, amikor a női-uniszex kategória határmezsgyén egyensúlyoz. Leszáradáskor krémes-szappanos jellegű. Van benne valami egyedi, nekem önmagában, mint illat tetszik, de magamon már kevésbé. Nem tartom kifejezetten érzéki illatnak, de azért néha-néha gyengén felbukkannak belőle bujaságot sugárzó jegyek. Tartóssága nagyon gyenge, hamar elillan, egy óra múlva már csak akkor érzem, ha az orrom a csuklómnak nyomom. Ruhán tovább érződik, és a textílen az illata is nőiesebb, mandulás-vaníliás jellegű. Az üveg formája tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 24.

Cassy

2019. július 20.

Nagyon szeretem az illatát, Keleties, mégis könnyed, nőies illat. A család női tagjainak nagy kedvence. 5-6 órát simán érezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

wildrose

2019. július 16.

Kifújáskor játékos feketeribizlit érezni egy kis pikáns rózsaborssal, aztán előbújik a friss, buja szilva. A leszáradása édes, krémes, keleties szantálos-vaníliás egy kis édesgyökérrel, amitől nem megy át émelyítően gejlbe. Kifejezetten ambivalens, nagyon különc, szexi illat. Elég intenzív és elég tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 16.

emcsisz

2019. március 29.

Nagyon szeretem,mert van benne egy kis hasonlóság,az evek otta használt kedvencemből a Lancôme Poême -bol.Igaz nagyon keves de van.Tartósságáról meg nem tudok véleményt irni,mert most van tesztelés alatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 29.

ALettah

2018. augusztus 27.

Csak a menthetetlenül elburjánzott parfüm-mániámnak köszönhető, hogy egyáltalán kipróbáltam ezt az illatot, hiszen az évszázad legpocsékabb és kártékonyabb ponyvájával reklámozzák. Titokban reménykedtem, hogy nem fog tetszeni, mert milyen lenne már, hogy imádjam, kénytelen legyek megvenni és aztán rejtegessem :))
Na de viccet félretéve, egy nagyon szépen és ígéretesen induló, meleg, kiegyensúlyozott, fűszeres helyett inkább pikánsnak mondható illat bontakozik ki első percekben. Vanília, gyömbérvirág és szantálfa lágy keveréke. Abszolút elfogadható és viselhető, de nekem nem a falatrengető szenvedély és testiség, hanem inkább a nyugodt, kissé anyáskodó szeretet jutna eszembe róla... sajnos a lecsengése lapos, szappanos érdektelenségbe fullad.
Tartóssága rendben van, 5-6 órán át simán érezhető.
Az üvege viszont valami eszméletlenül ronda, mint egy gyomorbántalmaktól szenvedne összegörnyedve.
Ha megkapnám ajándékba szerintem továbbadnám, nem az én illatom.
De nem is Mrs. Grey-é :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Tartóssága rendben van, 5-6 órán át simán érezhető.
Ha megkapnám ajándékba szerintem továbbadnám, nem az én illatom.
De nem is Mrs. Grey-é :)

csemezb

2018. április 22.

Első szagolásra nagyon megtetszett, szeretem a komoly illatokat, nem használtam eddig el az egészet, bár már nem sok van az alján. Először nagyon erős az illata, aztán meg ott van, nem túl erősen, de jelzi, hogy ott van. Az összetevői tényleg nem a legjobbak, az ára nekem kicsit sok, túlárazottnak érzem. Összességében tőlem 3 csillagot kap. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

nita99kasler

2018. február 25.

Aktuális kedvenc parfüm, még nem untam meg 3hónap használat után, nálam ez nagy szó. Most, hogy “jöttem” véleményezni látom, hogy elég rosszak az összetevői, ez kicsit elszomorít.:/ Csak ezért nem adnám meg neki az 5*-ot. Egyébként én nagyon elégedett vagyok vele, tartós és szerethető az illata.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

covergirl

2017. december 7.

Ez a parfüm végigvándorolt a család női tagjain, valahogy senki nem érezte magának. Nekem tetszett, bár nem illik hozzám 100%ban.
Mély, komoly illat, hidegebb időben viselhető csak, és csak elegánsabb ruhához. Nagyon tartós, este ugyanúgy érzeni, mint reggel, nem "kopik".
Ami nem tetszik nekem, hogy egyetlen fújással is sok nekem, nem szokik hozzá az orrom és félek, hogy megfullaszt mindenkit körülöttem. Ezáltal csak pár hetente használom ha épp olyanom van, meg lehet undorodni tőle, ha egyhuzamban van használva.
Pluszpont, hogy minden olyan parfüm, amiben egy picike fűszeresebb illatjegy is van, az rajtam undorító, savanyodott, fűszeres, öregasszonyos illattá avanzsálódik (mintha fűszerben pácolva rohasztanának pár hétig), egyedül ez nem. Marad pont ugyanolyannak, mint a reggeli fújáskor :)

Parfümöt véleményezni elég szubjektív dolog, szóval összefoglalva, hogy mit tud: brutál tartós, nem változik az illata a nap folyamán, tömény, ezért csínján kell vele bánni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

petraholi

2017. május 11.

Párom anyukájától kaptam ajándékba,de sajnos nagyon nem az én világom. Mitkellmondjak elég erősen gejl illata van,nekem az a tipikus agyonmázolt öregasszonykák jutnak az eszembe róla...Ráadásképpen elég tartós,szóval nem volt túl könnyű levakarni magamról.Emlékbe elteszem,de annyi biztos,hogy tudni kell viselni,és kell hozzá egy bizonyos "kor" mert igazán komoly illatról beszélünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

vicuskat

2017. április 7.

Egy 15 ml-es üvegcsém van belőle, de erősen fogy, azt hiszem, kelleni fog a nagyobb kiszerelés! Bár nem vagyok oda a nagyon édes illatokért, ez pont azon a határon van, ami még nem sok. Kulturált, nem émelyítő és tartós!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Hydroxycitronellal, Linalool, Coumarin, Isoeugenol, Benzyl Benzoate, Citronellol, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Red 40
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.