Oriflame

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: varga.stella, Módosítva: 2013. szeptember 24.

Kiszerelés:   0,7 g
Lelőhely:   tanácsadónők

A selymesen lágy, púderes szemkiemelő ideális az érzéki, füstös szemsmink kialakításához. Forradalmian új Perfect Fit applikátora könnyű és precíz felvitelt nyújt. A szemkiemelő használatával kifinomult és intenzív hatást is elérhet.

Kiszerelés: 0,7 g

Adnilem

2016. február 15.

Akciósan csaptam le rá kb. 900 Ft-ért. Szóródik nagyon felvitelkor, de szép füstös sminket lehet vele készíteni két perc alatt. Egész nap meg sem moccant. A barna van meg, sajnos a zöld már hiánytermék (gondolom kifutó az egész... persze, hogy most tetszik meg :) ).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 15.

Kendra

2013. október 19.

Nekem nagyon tetszik,az applikátora profi,-khaki green árnyalatot birtoklom,szemhéjalapozó fölé kell felrakni,gyönyörűen,pontosan lehet vele sminkelni.
Pici dobozkája van,a púderes festékanyaga egy cseppel sem szóródik jobban mint más applikátoros szemhéjfestéké,kihúzás után én "lefixálom" egy natúr vagy nuderózsaszín szemhéjpúderrel,tehát én nem füstözök vele,még sem lesz természetellenes szemceruzavonal hatása (kár,hogy nincs normális fényképezőgépem,hogy megmutassam),de nagyon szép a végeredmény.Biztosan beszerzem más árnyalatban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 19.

Judiit

2013. szeptember 24.

Megküzdöttem vele rendesen. Potyog és szóródik, szóval rendesen le kell rázni az applikátorról a felesleget. Gyönyörűen lehet vele kontúrozni. Én szeretem külső V-be tenni, szétsatírozni és máris egy szép szemsminket kapunk. Ezt lehet fokozni színekkel..... szóval végtelen a lehetőség.
Viszont alap nélkül nehezen tapad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 24.

Viszont alap nélkül nehezen tapad.

varga.stella

2013. szeptember 18.

Az applikátora nagyon tetszik. Az anyag, ami benne van eléggé szóródik, de az korrigálható. Azonban a helyéről alapozás nélkül elég hamar elmászik. Alapozással már jobb, de nem tökéletes.
Nagyon szép nappali sminket lehet belőle kihozni.
Elég picike, amolyan női táskába való darab, de elég sokáig fog tartani szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Nagyon szép nappali sminket lehet belőle kihozni.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.