Oriflame

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2021. január 18.

Lelőhely:   tanácsadónők

Virágos és vizes jegyek csodás harmóniája határozza meg a SOLAR Eau de Toilette természetes, vibráló illatát. A zamatos görögdinnye, az egzotikus hibiszkusz nektár egy modern, városias illatban teljesedik ki. Modern, ragyogó és ellenállhatatlan.

Ár: 5500 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új-fóliás, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy utalás után posta/csomagautomata
Oriflame Solar parfüm eladó
Ár: 3000 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: leírásban, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki vagy Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

pomme

2018. április 25.

Olyan, mint a Terracotta: nyári parfüm, de nem a fiatal korosztálynak, az tuti. 65 év alatt szerintem ezt se próbálja ki senki. Nagyon erőszakos, karcos, (mediterrán) nyanyás. Az üvege viszont nagyon tetszik, ezért 2 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 25.

Jeanette88

2017. november 15.

Nem az a nagyon tartós parfümminőségű illat, de nyári napokon a friss gyümölcsös illata miatt megfelelő.
Ajándékba kaptam elhasználom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Ajándékba kaptam elhasználom.

Sarene

2017. április 3.

Először igazán kellemes volt... majd fél óra elteltével kerestem egy beazonosíthatatlan bűz forrását..... ez lett az. Ilyet még az életben nem tapasztaltam...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

chiba

2017. február 7.

.Megrendeltem ezt a parfümöt vakon, gondoltam aki mer, az nyer:(
Hát ennyit erről, tartóssága 0, sajna, egyébként maga az illat édeskés, gyümölcsös, tavaszi illatocska!Nekem ez már kevés, de nagyon....:((
Tavaszi harmatocska:D
No de!Van olyan ember aki örül, ha ezt megtudja venni, ezért annyira nem szabad lehúzni az illatokat sztem!Úgyhogy jószívű leszek kap egy 4-est!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 7.

.Megrendeltem ezt a parfümöt vakon, gondoltam aki mer, az nyer:(
Tavaszi harmatocska:D

szofiaa

2017. február 6.

Kellemes illata van. de sajnos hamar elillan :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

Kellemes illata van. de sajnos hamar elillan :/

baranyeszter

2016. május 28.

Nagyon-nagyon jó illata van. Nem is elillanós típus, 6 órán át simán érződik. Egyszerűen csak nem illik hozzám, bármennyire is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 28.

kamillatea

2016. május 16.

Kellemes nyárillat extra gyenge tartóssággal. Nem éri meg az árát akciósan sem. Csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 16.

LittleSpark

2015. szeptember 23.

Nagyon tetszik ez a gyümölcsös illat amiben a dinnyét végre nem émelyítően édes illatként lehet érezni, hanem épp kellemes. Bár ősszel a testesebb-fűszeresebb illatokat preferálom, sokszor még mindig ehhez nyúlok, mert felfrissít, jobb kedvre derít. Az egyetlen hibája számomra a tartósság, bár az akciós 2990Ft-os áráért többet nemigen várhat az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

Ildibildi

2015. július 30.

Nagyon szeretem az illátát, kicsit fűszeres, kicsit gyümölcsös, de nem túl édes. A kedvenc nyári illatom lett. Pár hónapja használom minden nap akár többször is és még alig fogyott belőle. Viszonylag tartós is, ha nem fújom újra akkor is érzem nap végén még kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

Ivettem01

2015. július 14.

Kellemes meglepetés! Megláttam az újságba, és gondoltam miért ne? Féltem tőle, de bevált! A hétköznapokon tökéletes ez a kellemes, friss gyümölcsös illat :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Limonene, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Red 40
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.