Oriflame

Ár:   5299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: csabi, Módosítva: 2013. november 7.

Lelőhely:   tanácsadónők

Illatcsalád: citrusos-aromás

Illatjegyek: citrusok, piros alma, fás jegyek

Oriflame Soul 100 ml
Ár: 2.600 Ft + pktg , Eladó: Kodi
Állapot: kipróbált, csak 1 fújás hiányzik, Helyszín: Debrecen, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra, foxpost

happydisiac

2018. február 7.

már kivették katalógusból, de most jön ki az új verziója a soul focus, kíváncsi vagyok rá. nem volt kedvencem de a 100ml-es kiszereléshez képest az ára kedvező volt, az üvege letisztult, ránézésre bárki elhinné, hogy egy magasabb kategóriájú illatról van szó. 4****-ot megkapja, de nem voltam szigorú

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

hagicica20

2013. május 10.

Páromnak vettem annó 7 éve, de azt hittem sokkal jobb illattal találom magam szembe. :(( Hát nem a párom stítusa az az egy már biztos. Nagyon nyersen férfias. Túl frissen zöld. Elhasználta mert gondolom nem volt szíve kidobni. Többe még a ház közelében sem akarom érezni az illatát. Kettő csillagocska, mert tartós volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 10.

pink sunrise

2012. augusztus 25.

A férjemnek kb 10 parfümje van,legyen miből válogatni.Tegnap mikor hazajött munkából és megölelt,kérdeztem tőle hogy mi ez a finom frissen mosott ruha illat,befújta magát vmivel próbaképpen?:) Hát mint kiderült,ez volt az! Hihetetlenül finom illat rajta,nem savanyú,vagy ilyesmi,hanem csillogó tisztaság illat,napon száradt ruhák illata.Ez is bőrtől függ,de én nem éreztem semmi izzadtság szagot rajta,pedig munkából jött,nem frissen fújt belőle.Citrusos illat,férfias,de nem az a tolakodó,nyáron tökéletes.
Én a Freyát sirom vissza,de nagyon!!!!Első illataim között volt még tini koromban.A Frey-t nem ismertem ,de a "feleségét"nagyon szerettem,úgyhogy biztos az is jó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

judit.petes

2012. augusztus 25.

Barátom használja az izzadásgátló spay-ét és a parfümöt is,meg van vele elégedve. Szerintem tipikus nyári illat, jó érzés megillatolni rajta,olyan frissítő tisztaság-illat nekem, bár fogalmam sincs miért. Nem egy karakteres parfüm, de az árát azért megéri. Kicsit javítom az átlagát a 4 csillaggal :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

bandita

2012. augusztus 4.

Nem kedvelem ezt a különben tartós illatot. Nagyon direkt módon férfias, csípősen savanykásan, néhány óra után pedig egész egyszerűen állott verejtékszagúnak érzem, mintha kemény fizikai munka előzte volna meg a használatot, tisztálkodás nélkül.
Számomra ez a kölni az Oriflame legigénytelenebb, legfantáziátlanabb férfiillata. Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Benzyl Salicylate, Lyral, Hexyl Cinnamal, Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Juniperus Communis (Juniper) Oil, Benzyl Alcohol, Citral, Eugenol, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Közönséges boróka olaj. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.