Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2012. október 16.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Fürdőtermékek

Macska27

2018. január 30.

Ajándékba kaptam a hozzá tartozó testápolóval együtt. Jól habzik, nem szárítja, nem irritálja a bőrömet. Kellemes illatú, sűrű állagú tusfürdő. A csomagolás külleme nagyon tetszetős, viszont kényelmetlenné teszi a termék használatát. Emiatt csak 4 *-ot tudok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Macsek12

2015. július 11.

Jó az illata és a tusfűrdő textúrája,jól tisztít is és tartós csak a doboza nem tetsuík elég kényelmetlen a használata ezt leszámítva megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 11.

Cu2tka-baba

2013. december 21.

Imádom az illatát és nem szárított. Annak ellenére, hogy az illata miatt rendeltem meg egész jól hidratált is, de a tekerős kupakos megoldás nekem sem nyerte el tetszésemet. Így 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 21.

solymosi.b

2013. május 2.

A 300 ml-s Oriflame flakonok mind egytől egyig ugyanolyan formájúak, csak a színük más... nem utal nagy kreativitásra a cég részéről, de hát nem is az erősségük, mindenesetre a termékkel meg voltam elégedve, habár egy kissé haragudtam arra, aki kitalálta ezt a kupakos megoldást, mert vagy nem jött semmi a flakonból, vagy kidőlt 1 deci.... ezért 4-est kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

Nicole7

2013. április 21.

Ajándékba kaptam és egyenesen oda vagyok érte. Tetszik a csomagolás az illat és maga a termék is. Jól habzik, jól tisztít. Már azon gondolkozom mit kezdjek majd az üres flakonnal, mert annyira tetszik, hogy sajnálom kidobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

ursus

2013. április 17.

Én sajnos még mindig keresem a parfüm illatát a testápolóban és a többi termékben is :(
A funkciójukat tökéletesen ellátják, de egyáltalán nem köszön vissza bennük a parfüm illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 17.

bandita

2012. december 27.

Az elbűvölő csomagolás miatt rendeltem meg ezt a fürdőszert, nem a bronopol miatt. Ezt leszámítva kellemes illatú, állagú, jól habzó készítmény, semmi különös, DE!
A fejembe vettem, hogy én ennek a kupakját letekerem, és helyére a márka Milk & Honey kézkrém pumpás adagolófejét fogom feltenni. Így lesz egy isteni fekete, arany feliratos, arany adagolópumpás flakonom ffi tusfürdő tárolására, mivel az általa használt tusfürdők általában zöldek, kékek-rondán mutatnak, megbontják a fürdőszoba bézs-arany-fekete harmóniáját.
Amint kézhez kaptam, kipróbáltam, és teljesen passzol az említett adagolópumpa, amikor az Ember-nek bemutattam az újítást, csak forgatta a szemét vigyorogva, mintha buggyant lennék, :D
Az értékelésem ezúttal a csomagolásnak szól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 27.

Az értékelésem ezúttal a csomagolásnak szól.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.