Oriflame

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. január 9.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Fürdőtermékek

Aranylóan csillogó, pazar habot képező habfürdő csillámló részecskékkel és egy fehér barackos koktél pazar illatával. Gyengéd, szappanmentes, pH-semleges formula, tökéletes mindennapi használatra.

Ár: 1600 Ft , Eladó: bendi13
Állapot: bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: személyes átvétel, postázom is, utánvét, utalás
bia93

2019. július 25.

Nem csillog, de az nem baj. Jó illata van, krémes, nagy habokat képez, élvezet vele fürdeni. Nekem bejött!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Nicu

2018. december 28.

A csillogós rész tényleg nem igaz. De az illata nagyon finom, jól habzik, nem irritálja a bőrt, és elég tartós az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. március 25.

Én csak 4 csillagot adok neki, mert számomra nem nyújtotta azt a hűha élményt. Csillogni egyáltalán nem csillog, ezt nem tudom honnan szedték... viszont nem szárítja a bőrömet és az illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 25.

SoLy

2018. február 11.

Isteni barackos illata van, nem tömény. Jól hidratált és a kiszerelése is jó, az összes terméket ki tudtam nyomni belőle. Újravevős!
A flakonban csillogós max, de ez tusoláskor elveszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

A flakonban csillogós max, de ez tusoláskor elveszik.

Csutak

2017. december 30.

A csillogós része a leírásnak baromság, mert nincs benne csillám. :D Igaz, én tusolni szoktam vele. Ettől függetlenül viszont megadom rá az öt csillagot, mert nagyon fincsi illata van és nem szárítja a bőröm, plusz még tusolás után is lehet egy picit érezni az illatát. Főleg akkor, ha a testápoló testvérét használom utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Uccika

2017. december 27.

Lágy, krémes, nagyon elegáns illatú fürdőkrém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 27.

Lágy, krémes, nagyon elegáns illatú fürdőkrém.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lila színű.