Oriflame

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2012. április 23.

Lelőhely:   tanácsadónők

Egy mámorító illat, amelyben az alapjegy frissítő narancsolaj-, a ropogós alma- és a zamatos feketeribizli-aromája tökéletesen harmonizál a szívjegy fűszeres kardamonjával és a frézia buja illatával. Érzékiségét a gyöngyvirág, az egyiptomi jázmin és a pézsma adja.

estokani

2019. október 7.

Tinikorom illata. Szerelmes voltam ebbe az illatba, ahogy a komplett középiskolás éveimbe is.
Ma is az orromban érzem a szürke kupakból a mennyei illatot. Félnék megszagolni, mi van ha már nem olyan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

tundying

2017. március 25.

Tinikorom nagy kedvence volt, így megérdemli az öt csillagot. Persze ma már nem hiszem, hogy magamra fújnám. De akkor nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 25.

balankaa01

2016. július 28.

Jó kis nyári illat, nekem tetszik, de sokaknak körülöttem nem, ezért nem használom már.. :) Nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

Ella

2016. június 10.

Mintám volt. Kb. 2 órán át tart, citrusos, kis almás beütésű illat. Nem rossz, de nem is kiemelkedő. Tavaszra-nyárra megfelel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

adrica

2016. április 4.

Nagyon szerettem! Mint ahogy a nevében is van, tényleg nap! Ha nap, akkor nyár, akkor gyümölcs, vízpart, strand, boldogság, gondtalanság, vissza a gyerekkorba ahol minden csupa játék és könnyedség. Nekem ez volt ez a kis semmiség. Olyan mintha nyaralnék amikor magamra fújom. Még mindig van belőle fél üvegnyi. Tavasszal már előveszem! Már hiányzik is a nyár!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 4.

ami2015

2016. március 20.

Még van belőle egy nagyon régi itthon. Tiniként több üveggel is elhasználtam, akkor nagyon szerettem,emiatt az 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 20.

rozsszilvia

2016. január 15.

Igazi nyári, strandra való finom illat! Sokat elhasználtam belőle. Most is van egy üveggel a gyűjteményemben, de ma már csak ritkán veszem elő, akkor is az emlékek miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 15.

Pöti

2015. október 9.

Többet is elfogyasztottam ebből az illatból, még a régi üvegesből. Nyárra tökéletes volt, tizenévvel ezelőtt nem is vágytam többre. Ma már nem vennék belőle, már nem ilyenre vágyik az orrom, de az emlékek miatt természetesen 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 9.

Mindy

2015. augusztus 19.

Életem 1. parfümje volt, imádtam! Kiskamasz voltam, Anyukám rendelte nekem. Jó kis nyári illat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Gina19

2015. augusztus 17.

Nagyon szeretem, vidám illat. Rajtam viszonylag tartós is. Érdekes, én mindig barackszagot éreztem benne, pedig elvileg köze sincs hozzá :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Geraniol, Citral, Amyl Cinnamal
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.