Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2013. május 6.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Fényvédők

Magas fényvédő faktorának köszönhetően hatékonyan védi a bőrt. Napraforgómag-olaja nyugtat és hidratál. A napra érzékeny bőrre ajánljuk, a napon töltött első alkalomtól kezdve. Vízálló.

Kiszerelés: 150  ml

meseke

2019. március 22.

Imádom! Illat- és alkoholmentes fényvédőt kerestem és árban ez volt a legjobb. Jó az állaga, nem ragad, nem hagy fehér réteget, jól lehet rá sminkelni. Már több tubussal elhasználtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

xixi

2016. július 28.

Úgy örültem, hogy alkoholmentes napvédőt találtam végre. Erre az meg ocsmányul befogja a fehér felsőimet. Kinyomva is látszik, hogy van egy enyhén sárga színe, na ez az árnyalat fog megjelenni a fehér felsőiden, nagyon igénytelenül mutat. Kizárólag strandoláshoz színes fürdőruhával elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.

danyadi77

2016. május 15.

Szeretem az Oriflames cuccokat általában, a napozóikban sem csalódtam még. Idén is ezt használom, sőt a gyerekekre is ezt fogom kenni. Ár/érték aránya szerintem nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

Ewyca

2013. május 9.

Ár-érték arányban talán a legjobb napozószer,amit mostanság találtam!
150 ml,30 faktor pont elég is mostanság nekem,az összetevői sem rosszak,égni se égtem le mellette...
Szóval engem nagyon meggyőztek:)
Az illata talán nem a legfinomabb,de annyira nincs is neki.:)
Nézelődtem dm-ben is,de ott se volt ennyiért,így megvettem ezt,szerencsémre:)Szerintem nyáron is marad ő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

Ár-érték arányban talán a legjobb napozószer,amit mostanság találtam!
Szóval engem nagyon meggyőztek:)
Az illata talán nem a legfinomabb,de annyira nincs is neki.:)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sorbitol h 1 1