Oriflame

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2011. október 26.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Aromás krém, amely kisimítja és feszesebbé teszi a bőrt, hatására csökken a narancsbőr megjelenése. Cellulitcsökkentő koffeint, stimuláló gyömbérolajat és bőrpuhító, tonizáló és hidratáló hatású Hydracare+-összetevőt tartalmaz.

Kiszerelés: 200 ml

FeketePiroska

2016. december 15.

Oriflame tanácsadónő voltam egy időben és ajándékba kaptam egy ilyet, kb. 1,5 hónapig volt elég egy ilyen tubus, 1 hónap után tényleg nagyon szép sima lettem , de amint abbahagytam kb. 1 hét múlva már kezdtem narancsosodni :D szóval csak addig hat sajnos amíg az ember használja. (napi 1x fürdés után használtam), hát az illata érdekes, nem kellemetlen, de nekem valahogy nekem nem igazán jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Amyle

2016. december 6.

Sajnos csak napi 2x használat mellett feszesít, amit én persze nem mindig tartottam be :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

balankaa01

2016. július 28.

Az ég adta világon semmit nem csinál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

Az ég adta világon semmit nem csinál!

sreka

2016. január 29.

Vártam, hogy mikor lesz jó áron, és szerencsémre pont akkor volt akciós, amikor az előző (Balea) krémem elfogyott. Nagyon szeretem az illatát, az állaga is nagyon jó, hamar beszívódik, és utána olyan, mintha jégkockák lennének a bőrömön, úgy hűsít :) Mondjuk a feszességet nem tartom olyan látványosnak, mint a Balea krémnél, de hát mozgás nélkül csak egy krémtől senki ne várjon fotosop popsit :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

Damayanti

2016. január 6.

Nekem eddig 5 csillag. Finom az illata is szerintem, én legalábbis imádom a gyömbérolaj fűszeres aromáját (főleg így télen, de amúgy is, bármikor...) és könnyen beszívódó, jó állaga van. Érzetre is kellemes és nyilván nem kell egy-két használattól csodát várni, de eddig arányaiban semmi rosszat nem tudok róla mondani, úgy nézem beválik (igaz, nem durva narancsbőrről beszélünk, inkább csak kicsit feszesíteni szeretnék és ehhez használok krémet folyamatosan, hol ilyen, hol olyan márkát tesztelve). Huzamosabb használat mellett még update-elek a hosszútávú hatásáról és ha kell, aszerint alakulhat esetleg a pontozás, de remélem maradhat az 5 :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

ngyorgyike

2016. január 4.

Azzal azért tisztában vagyunk, hogy egy krém nem fogja eltüntetni a narancsbőrt... Kellemes hűsítő érzés és feszes bőrfelszín amit kaptam. A másik swedish spa-s cellulit krémnél ez a fajta sokkal jobban bejött. Talán mert intenzívebben érzem a hűsítő hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

tocsin0427

2015. december 17.

Szeretem, finom az illata, kellemes hűsítő gél :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 17.

Szeretem, finom az illata, kellemes hűsítő gél :).

AlexaNagy

2015. november 26.

Könnyen beszívódó gél, intenzív de kellemes illattal.
Nekem rendkívüli hűsítő hatással is bír.
Tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Könnyen beszívódó gél, intenzív de kellemes illattal.
Nekem rendkívüli hűsítő hatással is bír.
Tetszik.

JudithBeauty

2015. augusztus 4.

Remek krémzselé, könnyen beszívódik, és hidratál. Úgy vettem észre, hogy feszesít, javít a bőr állapotán, kontúrján, de a narancsbőrt nem szűnteti meg, mint ahogy a többi krém sem szerintem. Nagyon kellemes, gyömbéres illata van, mint a testradírjának és az éjszakai krémnek ugyanebben a Spa családon belül. Simítja a bőrt, de a jobb eredményhez rendszeresen kell használni sportolás mellett. Akciósan, 999 Ft-ért nagyon megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Pancsika7

2014. június 15.

Szeretem ezt a terméket, mert kellemes illata van, gyorsan beszívódik. Biztosan hat valamennyit, mert érezhető, hogy hűti és bizsergeti a combom, hidratálja a bőröm, és én úgy látom,hogy a narancsbőr sem látszik annyira,mint előtte. Persze, mozgás, megfelelő étkezés és folyadék nélkül nincs teljes eredmény,de ez a krém biztos hozzátesz. Nekem,úgy tűnik,beválik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 15.

Gyulladáscsökkentők: Zingiber Officinale (Ginger) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.