Oriflame

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Whiterabbit, az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2019. február 22.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Zselés textúrája vízzel érintkezve habot képez, amely vizes-virágos illata nyugtató hatású. Formulája sósvízi Corallina Officinalis algát tartalmaz, amely hidratálja és revitalizálja a bőrt. Az édesmandula- és a repceolaj táplálja, kondicionálja és puhítja a bőrt, a bergamottból nyert esszenciális olaj nyugtató és frissítő hatású.

marcsuli82

2021. szeptember 19.

Szuper termék. Illata kellemes. Tetszik az állaga, hogy zseléből egyből hab lesz. Selymessé teszi a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

mariann33

2021. szeptember 17.

Nagy kedvenceim a tusolóhabok,eddig legjobbnak a Kneipp és a Nívea bizonyult,minden szempontot figyelembevéve.
Ez a hab,mégis kicsit másabb,mert hogy kinyomáskor látszik hogy zselé,ami azonnal habbá alakul,megnő kicsit,nem puffad akkorára mint a többi amit eddig használtam,viszont annyira dús,olyan jól kenhető,hogy ezen a téren veri az összeset!
Illatra pont mint a termékcsalád testvaja és testradírja,amit én nem annyira szeretek,de fürdőtermékhez illő,mert tiszta,olyan algás-tengeres illat,így nem zavar.
Rettentő kiadós is,biztosan fogok még venni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

Rettentő kiadós is,biztosan fogok még venni!

Bubucim

2020. július 13.

Nagyon szerettem ezt a tusfürdőhabot. Nem szárított, kellően hidratált, és még az illata is sokáig megmaradt a bőrömön. Ami még nagyon tetszett benne, hogy sokáig elég. Valóban SPA élményt kölcsönöz, élmény volt vele a zuhanyzás. Ha lefogy a készletem és akciós lesz, biztosan rendelek még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

erdspetra

2020. február 25.

Anyukámnak vettem meg ajándékba, hogy hátha tud használni tusfürdőt a gyógyszertárin kívül. Nagyon szereti, azóta csak ezzel fürdik. Nem okoz nála irritációt és nagyon jól ápolja a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

zdoreebaba

2020. január 2.

Imádom! Nagyon tetszik ez a termék! Már régóta készültem kipróbálni. Árban 1500-2000 ft körül mozog. Szerintem annyira nem vészes. Extra hatalmas és egyben tartalmas habokat képez. Az illata könnyű, tengeri vizes-virágos, mindemellett otthoni spa élményt nyújt. Sokáig elég, ezt én biztosíthatom. Augusztusban kezdtem el használni és a mai napon fogyott ki. Könnyű használni. Az elején géles állag gyorsan habbá alakul. Jól siklik a bőrön, alaposan tisztít és az illata még zuhanyzás után is sokáig érződik. Elégedett vagyok és újra fogom vásárolni az már biztos. Ui: borotválkozásnál is remekül profitál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Kriszti1987

2019. március 29.

Az illata nagyon finom, sokáig érzem magamon, a bőröm is puha lesz utána. Nagyon szeretem.
Egy negatívuma van: az ára, sajnos csak akciósan éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Egy negatívuma van: az ára, sajnos csak akciósan éri meg.

spavanilly

2019. március 1.

2019.02.19.
Már nagyon vártam, hogy kipróbálhassam ezt a terméket, ugyanis imááádom az új Swedish Spa család illatát!
Én úgy képzeltem- lévén tusolózselé- ,hogy majd úgy fog viselkedni, mint a borotvazselé, tehát kinyomáskor gél állagú, picit vizezve- dörzsölgetve meg majd habzik...
Hát nem! Ez egy TUSOLÓHAB, kinyomáskor egy pillanatig valóban zselé állagú, de szinte egyből tömör habbá változik.
Én valahogy mindig is ódzkodtam az ilyen jellegű termékektől, nem is próbáltam ezidáig egy márkáét se...

Kezdjük a pozitívumokkal:
- pici nyomásra is bőséges hab képződik a flakon kinyomójánál, amely csak dagad- dagaaaad, szóval kiadós
- a hab tiszta, fehér, könnyen eloszlatható, nem tapadós, nem csomósodik
- ISTENI tiszta, friss illata van, ugyanolyan megnyugtató, mint a szappannak
- igényes, letisztult, esztétikus csomagolás

Negatívumok:
- szappanja használata nélkül nem éreztem volna elég tisztának magam a használata után
- a habképződés véletlenül sem áll meg a pumpa nyomásának abbahagyásával, így sok termék fölöslegesen jön ki, nem mellesleg az adagolófej takarítást igényel a használat után, hogy kedvünk legyen újra kézbe venni a flakont
- semmi illata nem maradt meg használat után a bőrön, pedig használat közben remekül, intenzíven érződik...

Egyenlőre erős hármas, de még barátkozunk...

Upd.:2019.02.25.
Muszáj adnom még két csillagot, ugyanis a termék nagyon jól ápolja a bőrt, ezen kívül szőrtelenítéskor helyettesíti az eddig használt borotvazselémet is.
Lehet, hogy első használatkor kevés terméket használtam, azóta merészebben adagolom és így igazi luxus kényeztetéssé varázsolja a zuhanyzást.
Kipróbáltam arcra is, nem okozott sem irritációt, sem pattanásokat.
Multifunkcionális luxus a hétköznapok hőseinek!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 1.

2019.02.19.

Kezdjük a pozitívumokkal:
- a hab tiszta, fehér, könnyen eloszlatható, nem tapadós, nem csomósodik
- ISTENI tiszta, friss illata van, ugyanolyan megnyugtató, mint a szappannak
- igényes, letisztult, esztétikus csomagolás

Negatívumok:

Egyenlőre erős hármas, de még barátkozunk...

Upd.:2019.02.25.
Kipróbáltam arcra is, nem okozott sem irritációt, sem pattanásokat.
Multifunkcionális luxus a hétköznapok hőseinek!:)

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.