Oriflame

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2019. április 11.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A készítményben található só- és mandulahéj-őrlemény simábbá teszi, a gyömbérolaj fokozza a vérbőséget, a Hydracare+-összetevő lágyabbá varázsolja, az édesmandula-olaj nyugtatja, az E-vitamin védi a bőrt.

zonga

2019. november 27.

Elégedett vagyok ezzel a termékkel. Én szerettem, mikor használtam. A radírozó hatása megfelelő, és nekem tetszett, hogy kicsit olajjal vonta be a bőrömet, nem kellett utána külön testápoló. Nyilván nem mindennapos használatra készült, hetente, kéthetente, és nem kell sok belőle egyszerre. így szépen hidratálja is a bőrt. Jó nagy kiszerelés, sokáig elég, és nem drága (és így a testápolóval is spórol az ember, 2 in 1 :)). Tetszik, hogy nem tubusos, így épp annyit használok belőle, amennyi kell, nincs olyan probléma, hogy kevés vagy túl sok jön a tubusból. Az illata is remek. Jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 27.

Kataa94

2019. október 19.

Kellemesen radíroz, nem sérti a böröm, viszonylag jó illatú. Viszont számomra nagyon olajos réteget hagy maga után, ezért inkább csak ősszel és télen használom, mikor nagyon kiszárad a bőröm, de a többi időszakban nem tudom elviselni, olyan érzés, mintha nem tudtam volna rendesen lemosni. Emiatt 3 csillag. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Alka

2019. április 8.

A kedvenc termékem! Használata után pihe-puha lesz a bőröm, az illata fantasztikus. Vagy 10-szer újravettem már. Állandó kelléke a fürdőszobámnak!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

Kmerci

2019. február 27.

Borotválkozás és gyantázás előtt szoktam leradírozni a bőröm előtte lévő nap vagy aznap hogy ne nagyon gyulladjanak be a szőrtüszőim és hát szép egyenletes legyen a bőröm. :) Elég nagy meglepetés ért mikor a szokásos radírozós kesztyűvel és ezzel az új termékkel végeztem el a tisztítást és mikor befejeztem éreztem hogy zsíros maradt a bőröm (de nagyon finom puha :) ) és utána nem tudtam gyantázni akárhogy próbáltam lemosni magamról. Nem volt nagy gond maradt a borotválkozás és még azután is hidratált maradt a bőröm egyedül annyi zavart hogy nem tudtam gyantázni miközben már várt a meleg gyanta a fürdés után. :D Szépen végzi a dolgát és nem csípett vagy bármi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 27.

eeeee

2018. december 21.

Kedvenc testradírom, nagyon sok dobozzal elhasználtam már belőle. Kellően erősen radíroz a sok-sok szemcse miatt, de nem durván és nem karcol. A sótartalma miatt kicsit csípheti az irritált, kisebesedett bőrt, emiatt nem ajánlom közvetlenül szőrtelenítés után, de ha valaki nem nagyon kényes annak gyorsabban elmúlhatnak vele a piros pöttyök.
Én kifejezetten szeretem az olajos réteget amit hagy maga után, szuper jól ápolja, táplálja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

Vattacukor1990

2018. december 21.

Nagyon jól radíroz, megfelelő mennyiségű radírozó szemcse van benne, amelyek nem durvák a bőrhöz. Selymes bőrt eredményez. Levonok egy csillagot, mert olajos réteget hagy maga után, ami számomra kellemetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

tammancs

2018. december 16.

Nagyon hatékony termék. Jól radíroz, hagy maga után egy olajos réteget, ami táplálja a bőrt és puha lesz tőle. Nekem az illata nem tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Coffee123

2018. november 10.

Egyik kedvenc. Mindig van itthon. Használat után extra puha kellemes illatú lesz a bőröm. Kár, hogy mostanában nem kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

Annabella0

2018. szeptember 4.

nagyon jó illata van, használata után nem kell testápolót használnom, az olajossága miatt. puhává varázsolja a bőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. március 25.

Nagyon megkedveltem, maximum kéthetente használom. Tetszik az illata és számomra megfelelő mennyiségben tartalmaz radírozó szemcséket. Megvettem hozzá a radírozó kesztyűt, így együtt elég hatékonyak. Összetevői közül én a parabenket kivenném..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Zingiber Officinale (Ginger) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.