Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2012. február 23.

Lelőhely:   tanácsadónők

Pillanatok alatt ragyogó szemöldök varázsolható vele. Professzionális összetevőinek köszönhetően hegye puha, mégis erős, ami megkönnyíti a használatát. Ásványi olajoktól mentes, természetes antioxidánsokat tartalmaz.

2 árnyalatban kapható

danyadi77

2016. május 15.

Régóta használom, ha sietek, inkább ezt kapom elő és kis vonalkákat húzok, nem vacakolok a porral. Max eldolgozom ezt is egy picit gyorsan ecsettel. Tartós, szépen hegyezhető, árban is korrekt, pláne akciósan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

Ба́ба-Яга́

2013. október 3.

Ma már nem használom, mert találtam jobb színű ceruzát. 2 árnyalat van, én a sötétet vettem, de kicsit sem természetes. Akiknek genetikailag vagy festve élénk színű a haja/szemöldöke, azoknak jó.
Nekem néha fájdalmas csomók, pattanásszerű gyulladások alakultak ki a szemöldököm alatt a használata során, bár nem állítom, hogy biztosan ettől.
Kellett hozzá vennem egy minőségibb hegyezőt, amivel már könnyedén és szépen lehet boldogulni.
A szegényes színválaszték a nagy hátránya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 3.

A szegényes színválaszték a nagy hátránya.

radioaktiva

2012. március 3.

Szeretem ezt a szemöldökcerkát, bár az elődje jobb volt - főleg a kis kefe volt praktikus a kupakján. Ezen sajnos nincs :-( Amúgy teljesen rendben van, pont annyira puha, amennyire kell, tartós is, de azóta találtam olcsóbbat, ami ugyanezeket tudja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ceresin 0 0

Kaolin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0