Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2012. március 5.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Dorika92

2016. február 8.

Régebben oriflameztünk és még abból a korszakból maradt meg ez a lemosó. Borzasztó, azt leszámítva, hogy a lemosás után friss érzést kölcsönöz, semmi más jótékony harása nem volt! SŐT! Másnapra még több kisebb pattanás előjött az arcomon :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

Odrienn

2014. május 7.

Annó egyik ismerősömtől rendszeresen kaptam ezt ajándékba, finom volt az illata és jól tisztított, szerettem, de sajnos másnapra mindig előjött jópár pattanás :(, úgyhogy csak rontott a helyzeten.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 7.

bius9988

2012. február 18.

Semmi extra, egy egyszerű arclemosó. Az illatát nagyon szeretem, de semmi különleges hatása nem volt. Szépen tisztítja a bőrt, sokáig elég, pattanások ellen enyhén hatásos csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 18.

mankaa

2012. január 13.

Átlagos arclemosó, különleges hatást nem tapasztaltam. Illata nagyon jellegzetes, én szeretem. Használat után kellemes tapintású a bőröm, de a pattanások nem tűntek el. Nagyon kiadós, ár-érték arányban megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 13.

tittus

2011. december 17.

Kellemes, hűsítő hatása van, jól tisztítja az arcbőrt, és nem szárítja. Picit nehéz lemosni a habot, és a pattanások ellen sem volt túl hatásos. Azért egy szimpla arclemosóként okés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 17.

solyaorsolya

2011. október 24.

Kellemes, hűsítő arclemosó gél. Azt nem tudom, hogy a pattanásokkal elbánik-e de elég alaposan tisztít, minimálisan szárít, de friss érzést nyújt. 4-est azért adok rá mert nekem a Garnier pure sima változata az 5-ös

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 24.

richrd

2011. augusztus 21.

én is megvettem, de nekem nem tetszett. valahogy semmit se csinált a bőrömmel.
a maradékkal a sminkecseteimet mosom, erre viszont kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 21.

én is megvettem, de nekem nem tetszett. valahogy semmit se csinált a bőrömmel.
a maradékkal a sminkecseteimet mosom, erre viszont kiváló!

onecrimsonnight

2011. augusztus 21.

Én régebben használtam, 15 éves korom körül, és akkor azt tapasztaltam, hogy nekem nem nagyon hat a pattanások ellen. A másik fajta pattanás elleni/zsíros bőrre való termékcsaládjuk nekem sokkal jobban bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 21.

Simona

2011. február 23.

Egyezek noxibaba véleményével, az illata tényleg erős, de nagyon frissítő hatású, viszont száraz bőrűeknek talán igen szárító hatású. Én ezt egy picit zsírosabb krémmel oldom meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. február 23.

noxibaba

2011. február 22.

Nagyon jó arctisztító! Az illata nekem erős, de a hatása nagyon jó. Nagyon hamar zsírosodik a bőröm, de ennek a használata után nem zsírosodik olyan gyorsan. Frissít és csökkenti a pattanások mennyiségét és méretét!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. február 22.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.