Oriflame

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: veci, Módosítva: 2021. február 24.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív színhatást és matt fedést eredményez. Csókálló, nem kenődik el.

14 árnyalatban kapható

2021. április 7.

A formula jó, tényleg tartós, nem nehéz érzés az ajkakon, viszont hajlamos kiemelni a vonalkákat, kissé száraz hatása van. Erősen pigmentált, egyenletesen fed. Amin nem tudok túllépni, az a színskála, pár árnyalat kivételével borzasztóak a színek, pl. az Ultra Rose a lehető legközönségesebb rózsaszín, az Ultra Red szintén elég közönséges piros (kb. amilyet a 80-as években hordtak a szintén borzasztó világoskék szemfestékhez a kelet-európai nők). Ezt a két színt látatlanban meg is vettem, aztán vertem a fejem a falba, nem akartam kukázni őket ha már pénzt adtam ki rájuk, úgyhogy hirtelen ötlettől vezérelve egy tégelybe beletördeltem mindkettőt és összekevertem őket. Láss csodát, egy nagyon szép közép-rózsás árnyalatot kaptam, a tégelyből ugyan csak applikátorral vagy ecsettel tudom használni, de legalább nem veszett kárba.
Az Ultra Coral sokkal inkább narancs, mint korall, az Ultra Pink és Ultra Fuchsia is rikítóan közönségesek (és nem, nem az erős színekkel van bajom, használok én is harsány színeket, de nagyon nem mindegy, hogy a harsány színnek milyen árnyalata van, ezek sajnos tényleg olyan "olcsó" hatású árnyalatok). Az Ultra Raspberry/Ultra Burgundy/Ultra Bordeaux rendben vannak színügyileg is. Kicsit fektethettek volna nagyobb hangsúlyt a színek kidolgozására, de egyébként a formula, ahogy írtam, teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol