Oriflame

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tamii26, Módosítva: 2020. február 17.

Lelőhely:   tanácsadónők

A közepes és magas fedést nyújtó korrektor egész nap megőrzi a hatását. Tökéletes fedést nyújt, elfedi a bőrhibák nagy részét2). FreshFix-technológiája tartós, hibátlan fedést biztosít, akár 25 órán át1). Szabadalmaztatott SkinRenew-komplexe revitalizálja és védi a bőrt.

csemezb

2019. október 17.

Azért a magas fedést nyújtás, kicsit túlzás... Tényleg szépen fed, de azért van ennél jobban fedő korrektor. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Nekem a szín is pont jól passzol. Akciósan nagyon jó áron van, de amúgy így teljes áron sem megfizethetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 17.

jane79

2019. május 10.

Meg vagyok elégedve a hatással, sokáig elég. Nem ül be a ráncokba, jól fed.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Meg vagyok elégedve a hatással, sokáig elég. Nem ül be a ráncokba, jól fed.

Juanita91

2019. január 23.

Nagyon szépen fed, jó az állaga, könnyen el lehet dolgozni, szépen illeszkedik a bőrömhöz, tartós, és baromi sokáig elég ez a tubus! :D Akciósan az ára is nagyon kedvező! ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

blondie0310

2018. július 30.

A hibákat nagyon jól elfedi viszont az extrém világos bőrömhöz lehetne még egy árnyalattal világosabb, bár eddig még mindig talán ez áll a legközelebb a színemhez az eddig kipróbált korrektorok és alapozók közül.

The ONE EverLasting korrektor - Light Nude

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 30.

The ONE EverLasting korrektor - Light Nude

Csetty

2018. június 8.

Jól elfedte a szemem alatti karikát. Mikor ezt használtam, többen mondák is, hogy milyen kipihentek a szemeim.. nem akartam ünneprontó lenni és elmondani, hogy "ja, sötét lila a szemem alatt, túl jó a korrektor" :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

kincsq

2018. május 16.

Alapozóhoz adták ajándékba, de teljesen jó! Nagyon jól fed. Szuper termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

Alapozóhoz adták ajándékba, de teljesen jó! Nagyon jól fed. Szuper termék.

zsuzska78

2018. március 24.

Akciósan szoktam én is venni, télen szeretem használni mert nem szárítja a szem körüli érzékeny bőrt. Sötét karikákat nem igazán fedi. Mellé használom még a Catrice Camouflage-t. Ha rosszabbul ébredek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 24.

Lilluska

2018. március 24.

Gyakran újra veszem, de szerintem a teljes árát nem éri meg, szettben viszont határozottan igen. Sötétebb karikákkal nem bír el, de ezt leszámítva tökéletes. Kevés elég belőle, így ez a kis tubus sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

tara95

2018. március 3.

Tényleg erős a fedése, a catricehez tudnám hasonlítani, színben is. Tökéletes a hullafehér színemhez, kevés elég belőle, higiénikus. Nem szárít, nincs benne parfüm, nagyon megszerettem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

melindaa

2017. december 7.

Az alapozójával használom. Nagyon szuper fedése van. Könnyű eldolgozni, a nap végére is ott marad. A szem alatti karikákra tökéletes, a bőrhibákat is könnyen elfedi és úgy hogy nem kell belőle sok. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

Hidratálók: Butylene Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag