Oriflame

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rainbowgirl14, Módosítva: 2018. március 13.

Kiszerelés:   2,8 g
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

"Alkossa meg ajkai egyedi megjelenését a hidratáló hatású rúzsceruzával. Formulája pigmentekben gazdag, gyengéden ápoló shea-vajat és E-vitamint tartalmaz, amelyek puhává és hidratálttá teszik az ajak bőrét. Egyetlen réteg elegendő ahhoz, hogy ajkai csodálatos színben pompázzanak. Könnyen rétegezhető. Használjon egy színt kontúrozásra, vagy kombináljon többet a stílusos ajkakért. Közepesen matt fedést nyújt."

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

zdoreebaba

2019. július 27.

A Fuchsia Fantasy (élénk pink rózsaszín) árnyalat van meg itthon a The ONE Express rúzsceruzákból. Ez idáig még nem próbáltam ki semmilyen rúzsceruzát, ez volt az első. Saját tapasztalataim, hogy szuper jól pigmentált termékről van szó, nagyon tartós, hosszan tartó viseletet biztosít. A csavarós végének köszönhetően jól lehet állítani a rúzs hosszúságán és még sokáig ki is tart. A szín nekem annyira nem jött be, mert túl élénk, így odakölcsönöztem anyának, aki azóta csak ezt használja egy másik Essence rúzzsal. Imádja! Kellemes íze van, nem szárítja az ajkakat, egy idő után szépen kopik. Nekem ez a rúzs nem is annyira matt, hanem krémesen fényes hatást lehet vele elérni. Egy igazi színparádét csinálhatunk vele ajkainkon! Nálunk a 12 órát simán bírta! Remélem még látható és kapható lesz a katalógusban, mert akkor magamnak is rendelnék más színekben és ajándékba anyának! Fiataloknak és idősebb korosztálynak is el tudom képzelni. Egy fesztiválon, partin nem lehet vele mellélőni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

cicaaholdrol

2018. március 17.

Az első rúzsceruzám több évvel ezelőtt egy Essence volt. Nagyon szeretem használni, így megörültem, mikor rátaláltam a The one expressre. Rögtön 2 színt is rendeltem, az Orange crush-t és a Fuchsia fantasy-t. Szépen pigmentáltak, jól fednek, nem mászkálnak el, krémesek és van egy leheletnyi kis fényük. Talán nem a legszebben kopnak, de az élénk szín és a kényelmes viselet kárpótol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil